Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irogat az exe kepere holott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irogat az exe kepere holott 'szakitottak'??

Figyelt kérdés
2 hete vagyunk eggyutt. Tudom meg ez nem sok ido de nagyon jol kijottunk egymassal. Most latom hogy az exe kepen meg lett jelolve, irt is neki kommentet, kovetik is egymast. Mi legyen ??
2023. jún. 30. 23:20
 1/4 anonim válasza:
75%
beszéld meg vele, mondd neki hogy ez neked nem esik jól és ne csinálja ezt. ha hidegen hagyja a dolog akkor szakíts vele
2023. jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem a problémádat. Nem lehet jóban lenni azzal akivel szakított?! Dehogynem. Nekem az exem a legjobb barátom, és ezt a fiúm is tudja, illetve ismeri a szakításunk elég bonyolult, és kifejezetten komikus történetét, tekintve, hogy egy olyan korosztályos világversenyen jöttünk rá hogy inkább barátként szeretjük egymást mint szerelmi szinten, amin mindketten indultunk, én négyesben, ő egyesben meg párosban is, szóval lett volna fontosabb dolgunk is, de egyik este így jött ki a lépés, ennek már jó pár éve...

Attól hogy követi az exét, még nem jelenti azt hogy szerelmesek egymásba, ebben a helyzetben inkább te érdemlem meg hogy dobjanak. Amúgy két hét az még egyáltalán nem kapcsolat

2023. júl. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Ennyiből én még nem csinálnék nagy ügyet, de ha téged zavar, akkor ülj le vele beszélni.
2023. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Hol írogat a képére?
2023. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!