Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy írjak rá az osztálytársamra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá az osztálytársamra?

Figyelt kérdés

Még suliidőben ráírtam egyszer, utána évzáró után megkérdeztem hogy milyen lett a bizonyítványa... Aztán elkezdtünk beszélgetni kicsit hogy milyenek a tanárok meg stb. Ilyes sulis dolgokról. És ahogy beszélgettünk nem akartam ilyen needynek tűnni vagy nem tudom minek hívják ezt. Már jó pár sor óta ugyanarról beszéltünk és írt külön 3 sort aminek annyi volt a lényege hogy "végre vége a sulinak és megcsináltunk ezt is stb" gondoltam már semmi mondanivalója nincs ezért hagytam pár percig (nem néztem meg) és utána megnéztem és annyit írtam hogy "így van ahogy mondod". És erre nem válaszolt, mert nyilván erre mit lehetett volna.


Most hogy írjak rá a semmiből így nyáron? Suliban se beszéltünk mert mindketten visszahúzodóak vagyunk. Ja meg lehet hogy van már pasija is.


2023. júl. 1. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
%Ja meg lehet hogy van már pasija is." - Akkor meg minek ráírni?
2023. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

beszélgetni, barátkozni

lehet megismerem és nem is lesz szimpi

2023. júl. 1. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Akkor viszont más kategóriába kéne
2023. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, Gizi, rég beszéltünk. Elmegyünk jövő héten fagyizni?
2023. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"végre vége a sulinak és megcsináltunk ezt is stb" gondoltam már semmi mondanivalója nincs ezért hagytam pár percig (nem néztem meg) és utána megnéztem és annyit írtam hogy "így van ahogy mondod".


Ezt miért kellett? Hozhattál volna fel másik témát, megkérdezhetted volna zavarod e...

2023. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az osztálytársad volt és még nem ismerted meg milyen??? Azt hiszem most már valóban inkább: minek?
2023. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6# Igen mert ebben az évben lettünk azok.
2023. júl. 2. 12:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hobbija van? Követ sport csapatokat, anime oldalakat, játékokat? Ha igen, akkor ezek jó témák lehetnek. Pl most jön ki a Jujutsu Kaisen 2. évada. Már biztos várja, hogy Gojo megjelenjen a képernyőn és nyálcsorgatva bámulja őt.
2023. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!