Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több, mint 1 éve szakítottunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 1 éve szakítottunk barátnőmmel, de azóta csomó emberre azt hiszem, hogy őt látom, hogy lehetne ezt megszüntetni?

Figyelt kérdés

Volt barátnőmmel eléggé fasírtba váltunk el, ami sajnos egyéb gondok miatt lett vége, nem ilyen megcsalást kell gondolni.

Budapesten élünk mind a ketten egy kerületben.

Már több mint 1 éve van vége, de szinte minden héten van olyan érzésem, hogy őt látom. Átlagos kinézetű, szőke lány, úgy öltözködik, mint a többség, szóval nem is nehéz összetéveszteni.


Az a baj, hogy ilyenkor rámtör egy szorongó érzés, zakatol a szívem, kicsit olyan kellemetlen érzés fog el.


Nem szeretnék már vele beszélni, főleg nem személyesen, de még is fura, hogy ennyi idő után is ilyen reakciom van tudat alatt.


Másrészt meg ez is nagyon rossz, hogy csomó emberbe őt képzelem be, mert eddig összesen 2x fordult elő, hogy szakítás után tényleg találkoztunk utcán, de akkor is elmentünk egymás mellett gyorsan.


2023. júl. 6. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még teljesen nem tudtad őt elengedni. Megszüntetni csak úgy tudod, hogy vagy elmész egy pszichológushoz vagy elmész ismerkedni, találsz egy másik lányt és akkor talán megszűnik. Ha akkor sem, akkor valami nagy gáz lehet...Biztos, hogy már nem szereted? Nincs rá mód végképp, hogy rendbe

jöjjön a kapcsolatotok?

2023. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nincs, ő már tovább lépett.

Nekem is volt barátnőm, de csak rövidebb ideig, meg nagyon nem is szerettem.


De nem szeretném én se újrakezdeni vele, annyi rossz dolog történt, hogy eszembe jutnak azok és már attól rossz a közérzetem.


Lehet akkor az van, hogy nem engedtem még el, vagy a tudatalattiban valamiért még ragaszkodok hozzá.


Köszi a segítséget.


Pszichológushoz egyébként szerda óta járok. Most volt az első alkalom.

2023. júl. 6. 15:30
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 Szerintem várj még. Járj még pár hétig pszichológushoz, aztán gondold át, hogy változtak-e a dolgok.
2023. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egy hosszabb kapcsolat után ez volt a problémám. Eléggé magamba zuhantam, mindenkit visszautasítottam, mert nem olyan, mint az exem. Hiába lehetett volna új kapcsolatom, nem éreztem azt, hogy tudná azt nyújtani, mint az exem. Elég szeretethiányos és magányos lettem, kb. 2 év kellett nekem tovább lépni mire elfogadtam, hogy szeretni fogom mindig is és kedves emlék marad, de muszáj emlékként tekintenem rá. Azóta van új kapcsolatom is és arra is rájöttem, hogy igenis tudja más is azt nyújtani, mint ő nyújtotta. Szóval nekem az egyetlen tanácsom az tud lenni, hogy beszélgess másokkal, ne kezdj kapcsolatba, adj időt magadnak és természetesen, ha szükségesnek érzed járj tovább szakemberhez. Kitartást kívánok, jobb lesz idővel hidd el.
2023. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szoktad lesni online a csajt?
2023. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, mert letiltott :D
2023. júl. 6. 18:02
 7/11 A kérdező kommentje:
Szakításkor, azóta le is vagyok tiltva, nem hiszem, hogy ennyi idő után levenné már.
2023. júl. 6. 18:03
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyszer levette azt tudom, pont mikor profil képet cseréltem, aztán pár nap után újra, azóta le vagyok.
2023. júl. 6. 18:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, én 5 évig szerettem egy lányt. Szóval nyugi. És csak egy másik tudta elfeledtetni velem őt.
2023. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szóval arra akartam utalni, ez az egy év még nem vészes. Simán belefér.
2023. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!