Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is, sokat gondolkoztam, hogy melyik kategóriába írjam a kérdést, ugyanis a részemről nem szerelmi a kérdés, viszont mégis itt van a legjobb helyen.


A történetben mind 16-17 évesek vagyunk.

Megismertem egy fiút, akivel nagyon jól kijöttem. Semmi szándék nem volt a részemről, rengeteget beszéltünk a kiszemeltemről is, hogy éreztessem vele, nem szeretnék tőle semmit. Megtaláltam benne a komfortot, jól éreztem magam, nem volt kényszer elmondani neki a kisebb problémáimat. Ugyanígy elmondta az apróbb gondjait, meghallgattam, beszélgettünk róla.

Kölcsönösen meg volt a bizalom.

Két héttel kb. miután elkezdtünk beszélni, megláttam, hogy van barátnője. Megkérdeztem, hogy miért nem mondta el, ennek elméletileg az volt az oka, hogy viszonylag privát kapcsolat. (ismerem a lányt távolról)

Itt sem változott semmi, ugyanúgy beszélgettünk.


Most jön a lényeg. Már sok ideje dumáltunk (direkt nem találkoztunk, hogy a lánynak ne legyen oka aggódni), amikor megkért, hogy ne beszéljünk. A barátnője nagyon féltékeny és nem akarja, hogy rosszul érezze magát.

Lányként abszolút megértem és örülök, hogy egy ilyen barátja van, aki tiszteli az érzéseit. De mint a srác barátja nagyon rosszul esik.

Vagy egy hónapja nem beszéltünk és érzem, hogy hiányolom azokat az üzenetváltásokat.


Mielőtt bárki írná, tényleg nem érzek iránta többet, csak végre volt egy megbízható személy az életemben…


2023. aug. 2. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Tipikus.

Ha ilyen papucs, felejtsd el, a barátok amúgy is jönnek-mennek az ember életében.

2023. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
#1 Tehát ha nem beszél más lányokkal, mert kapcsolatban van papucs, ha beszél akkor meg hűtlen f*sz :))
2023. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2 Nem. Ha nem beszél a barátaival, akkor papucs, márpedig jelen esetben mindkét félről baráti a viszony.

Kérdező! Szerintem próbálj meg a lánnyal beszélni, hátha úgy megnyugszik.

2023. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
#3 hát, elvileg senki nem hisz a fiú-lány barátságban. Mindig azt kapja meg a fiú, hogy "csak azért barátkozik veled, mert többet akar". Mellesleg a lány az, aki nem tűr el ilyesmit, gondolom ugyanezen okból.
2023. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem szeretném, ha bárki vitatkozna a kérdésem alatt, nem erre van szükségem, hanem értelmes válaszra :/ légyszíves privátban beszéljétek meg.

én pedig hiszek a fiú-lány barátságban, nem egy fiú barátom van

2023. aug. 2. 22:11
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Én írtam, hogy próbálj beszélni a lánnyal.:)
2023. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Nincs mit ezen beszélni. A kérdező is egyetért a lánnyal: "Lányként abszolút megértem és örülök, hogy egy ilyen barátja van, aki tiszteli az érzéseit."

Ő is ugyanezt várná el.

2023. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
#7 De utána leírja, hogy ez nagyon rosszul esik neki. Úgy gondolom, hogy az egyetértés és a megértés nem ugyanaz, jelenleg pedig a kérdezőnél az utóbbi van csak jelen. Illetve ő hisz a fiú-lány barátságban, szóval miért ne próbálhatná meg?:)
2023. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia, én megértelek. Fel tudod a sráccal vagy barátnőjével venni valahogy a kapcsolatot?


Talán így, ahogy itt leírtad, gondolod és akkor is éppen a fejedben lesz elmondhatod nekik is és talán megérti a barátnője.


Viszont azzal is számíts, hogy talán ez a barátság úszott, pedig te mindent helyesen tettél. Más barátságok is megtudnak szűnni vagy elritkulni, például apám több barátja különböző országokba költözött, ritkán írnak, egyikkel most már csak évente egyszer, hátha tudnánk találkozni, ilyesmi.

2023. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

kedves 3-as, nagyon köszönöm a válaszodat, nem is neked szántam :)

ha valaki esetleg megszeretné tudni, hogy miért nem szeretném felvenni a lánnyal a kapcsolatot, írjon. privátban elmondom

2023. aug. 3. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!