Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom fojtom felhozta a múltam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom fojtom felhozta a múltam?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt és elég sok mindent tud rólam

Tudni kell rólam hogy régen mikor voltam 12-13 én az a típusú gyerek voltam aki a gacha life-val, fnaf-al játszott és creepypastakat olvasott/nézett és "szerelmes" voltam Jeffbe vagy hát valami ilyesmi. Ezeket nyilván tudja a barátom is és most felhántorgatta a múltam hogy én ebbe a csávóba (aki ráadásul nem létezik) szerelmes voltam és megsértödött rám és veszekedett. Tudom hogy gáz ez a Jeff-es dolog de kicsi voltam még.

Van úgy hogy az exemet hozzá fel hogy "biztos még mindig szeretem".

Nemtudom hogy beszéljem meg vele a dolgot.


16/L



2023. aug. 5. 11:49
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Folyton* haha
2023. aug. 5. 11:49
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Elmebaj a köbön
2023. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát igen..
2023. aug. 5. 11:53
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

Erre van a tini kategória. Csak szólok.


Az a gáz, ahogy a pasid viselkedik. Toxikus. Ki kell dobni, aztán keresni egy normálisat! 👍

Kivéve, ha titkon élvezed, hogy ordít és megaláz. Akkor maradj vele sokáig. 😈

2023. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Igen, utólag láttam hogy rossz kategóriában van 😅


Tudom hogy gáz, de szeretem

Majd megpróbálom vele megbeszélni élőben hátha megyek vele valamire. Csak nemtudom hogy miket mondjak

2023. aug. 5. 12:06
 6/24 anonim ***** válasza:
29%

"Ezeket nyilván tudja a barátom is"

Honnan tudja?

2023. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
48%
Semmit ne mondj, hagyj hisztizzen, inkább nevesd ki hátha észreveszi magát, hogy milyen nevetséges a viselkedése.
2023. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Onnan hogy már beszélgettünk róla

Persze neki is volt nem létező szerelme. Fel is hoztam. Erre ő: és? Ő 18 éves


Nyilván ez onnan jött hogy van egy szerkesztett kép Jeffről amiben a kamerába bámul és az igazából egy gyerek-.-

2023. aug. 5. 12:16
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Jézus. 18 évesen ilyen infantilis?
2023. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

"most felhántorgatta a múltam"

Nincs mit szégyellni a múltadon, de senkinek semmi köze hozzá. Persze amikor beszéltél róla, még nem gondoltad, hogy majd felhánytorgatja. A legjobb nem beszélni ilyenekről. Most már késő, nem szívhatod vissza. Legjobb nem beszélni a múltról.

Most láthatod csak, hogy igazából milyen.

2023. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!