Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom akivel azt tervezget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom akivel azt tervezgetjuk osszekoltozunk felhozta az exet, azt magyarázta hogy ők barátok, én tettem rá egy jelentektelen megjegyzést, erre elég hevesen reagált. Teljesen kipartolta az exet. Mit tennétek? En úgy éreztem szakítok vele.

Figyelt kérdés
2018. okt. 27. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Elképzelhető, hogy az ex még nagyobb hatással van rá, mint te.
2018. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem értelek, hogy miért kell cirkuszolnod, és miért nem lehet megérteni, hogy a barátság az más, sokkal sokkal mélyebb dolog, mint egy élő kapcsolat. Miért akarsz ebbe belepiszkítani?
2018. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Jól érezted. Dobd ki ő meg "barátkozzon" az exel ha neki ő a fontosabb. Ha ezt most benyeled akkor szokássá válik, hogy felhordja. Te is kezdj találkozgatni valamelyik exeddel, hogy barátok vagytok. A pasid biztos örülni fog és meglátjuk mennyire lesz belátó.
2018. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen vehemensen reagált, akkor ott valami nincs lerendezve. Én a helyedben várnék azzal a költözéssel.


30N

2018. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy mi volt a megjegyzés és mi volt a reakció?
2018. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En nem igazán látom ezt barátságnak. Sokszor Meg kéri szicessegekre, kocsival vigye el valahova, adjon már neki kölcsön pénzt ilyesmire... Szerintem kihasznalja, és döntöttem azóta és szakítok. Nálam ez nem fér bele hogy exet támogassa barát címszó alatt.
2018. okt. 28. 00:38
 7/7 A kérdező kommentje:
A reakció az volt hogy én féltékeny vagyok és rosszindulatú mert neki csak a barátja, és csak segít neki.
2018. okt. 28. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!