Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szerelmes belém? (Bővebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelmes belém? (Bővebben lent.)

Figyelt kérdés

A városunkban egy ilyen fesztivál, ahova megkérdezte, hogy nem-e megyek de sajnos a szüleim nem engedtek. Azóta mindennap beszélgetünk és küld nekem Jó éjszakát üzenetet meg mondja, hogy szép álmokat meg szoktunk hangfájlba is beszélgetni. (+ha Snapchaten küldök valamit általában reagál rá, ír hozzá valamit)


Múltkor is Snapchaten küldtem neki egy képet az arcomról azzal a lilás arcmaszkkal és megkérdezte, hogy minek takarom el az arcom stb.


Utána pedig küldtem neki filter nélkülit és azt mondta, hogy "Az emberek rám néznek és egy szép lányt látnak"


Tegnap pedig voltam abban a városban ahol ő lakik, de pont egy másik városban volt a tesójáéknál ilyen családi összejövetelen és akkor rám írt, hogy miújság írtam neki, hogy hol vagyok, mondta, hogyha itt lenne ebbe a városba akkor pacekba vágná magát és jönne meg este küldtem neki, hogy sétalunk és írta, hogy ő is sétálna velem. Meg azt mondta, hogy majd összedobhatnánk egy talit.


Én úgy gondolom, hogy szerelmes belém..de nem vagyok benne biztos.

Ti mit gondoltok erről?



2023. aug. 13. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
nem megyek-e*
2023. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Ne írd ki többször!


TETSZEL NEKI...(MÉG MINDIG)


és ha enyiből nem tudod hogy tetszel neki akkor értlen vagy egy kapcsolathoz....

2023. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel nekem de nem merek kezdeményezni 😭🤣😂🤣😂😭
2023. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki, bár felesleges leírni, mert úgyis törlik a kérdést.
2023. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Igen, biztos hogy tetszel neki
2023. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
73%
Hány éves vagy ? 🤣🤣🤣
2023. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
16 éven alul tilos regisztrálni.
2023. aug. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!