Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy felfigyeljen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés
Nem akarom megszólítani, nem vagyunk ismerősök. Táborban találkoztunk és kb annyit beszéltünk, hogy egyszer megkérdeztem hogy hívják (elég furin reagálta le, ha valakit érdekel majd részletezem). Tudom, hogy még fogjuk látni egymást. Mit csináljak, hogy ne feltűnően, de felvonjam magamra a figyelmet? Hogy más ne vegye észre csak ő.

2023. aug. 23. 20:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
11%
Miért nem kezdeményezel te magad?
2023. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mert vannak olyan ismerőseim akik kikezdenének miatta. Ezért sem szabad feltűnőnek lennem. Nem akarom beégetni magam. Na meg a srác kicsit idősebb is nálam.
2023. aug. 23. 20:12
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Túl sok már most is a korlátozó tényező... Félek, mindennek tükrében ez egy halott ügy lesz így.
2023. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Hát ettől én is félek xd

De azért köszi a választ, ha pedig valakinek van egy jó tippje akkor ne tartsa magában.

2023. aug. 23. 20:16
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Bejelölnöd sem lehet?
2023. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem merem mert nem sokat beszéltünk. Lehet, hogy sulikezdéstől többet fogunk találkozni (szakkör miatt) és ha ott többet tudnék vele beszelni akkor bejelölném.
2023. aug. 23. 20:33
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
De ha megkerdezted a nevet, akkor nyugodtan bejelolheted.
2023. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom, szerintem kicsit kínos lenne, de majd még átgondolom.

Amúgy ha bejelölöm azzal mit érek el?

Instán vagy Facebookon jelöljem?

2023. aug. 23. 21:47
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha be sem jelölöd akkor minek kérted el a nevét?

Azért kérted el, mert érdekled, akkor viselkedj úgy, különben ő sem érti majd, hogy mizu veled.

2023. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Együtt táncoltunk és mások kérdezték, hogy kivel táncoltam(ez mind taborban). Azért kérdeztem meg első sorban. Aztán elkezdett érdekelni. Nem feltétlenül azért mert facebookon beakarom jelölni.
2023. aug. 23. 23:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!