Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel egy iskolába járok. Egy évvel idősebb, mint én.

Nekem kisebb nagyobb kihagyásokkal, de 6 hónapja bejön.

Nem is külsőre jön be, hanem valami más van a dologban. Tetszik a stílusa, az, hogy nagyon jó tanuló (évek óta kitűnő). Nem beszél egy lánnyal sem, nem az a nőcsábász. Nyilván, volt már barátnője, de annak is vége lett. Ő nem az a bulizós típus. Azt hiszem, hogy amikor rá nézek magamat látom benne. Mit kellene tennem, hogy valami legyen?


2023. szept. 7. 16:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehagytam, én 17 ő 18. Már csak ebben a tanévben fog tanulni.
2023. szept. 7. 16:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha egyedül van, akkor ülj oda mellé. Bemutatkozol és érdeklődj felőle.
2023. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon van egyedül…
2023. szept. 7. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:

nincs aki be tud mutatkozni téged?

Ha nincs, akkor jelöld be és írj rá neten

2023. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahhoz, hogy írjak neki vissza is kellene jelölnie. Eleve, ha nem lenne közös ismerősünk Facebookon be sem tudnám jelölni, mert csak nekik engedélyezte. Írni meg nem tudok, mert beállította, hogy senki ne legyen az engedélykérései között.
2023. szept. 8. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!