Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kavarásból hogyan lehetne több?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavarásból hogyan lehetne több?

Figyelt kérdés

Szevasztok srácok lányok, kissé fura kérdéssel fordulok hozzátok.

Sokan el fognak ítélni, valaki meg fog érteni, legalábbis remélem.

A barátnőmmel kb. 1 éve vagyunk együtt, jól elvoltunk, minden hasonló. Kb. 3 hónapja elkezdtem azt érezni, hogy ő nem az én esetem annyira, mint amennyire azt gondoltam, tehát nem adja meg azt az érzést mint kéne.

Itt jön a történetbe egy régi ismerős, nem az exem, mert sosem jött össze nekünk. Mindig akartam őt ( Mikor szingli voltam ) de valahogy mindig friendzone lett, amúgy rohadt dögös csaj, belsője is rendben van.

És isten sem tudja hogyan, de elkezdtünk beszélgetni hetekkel ezelőtt, elvittem motorozni, lógtunk együtt stb. Egyszer mikor jópáran együtt motoroztunk, ő is ugye mögöttem volt, mondta hogy neki lassan otthon kellene lennie. Jólvan, elindultunk haza, és megkérdezte be e szeretnék menni, hát úgy alakult hogy bementem. Dumáltunk kicsit, nem volt semmi, tényleg semmi. Szóba jött ez hogy most mi mit csinálunk, kavarunk e vagy mi?

Ő mondta a szokásos szöveget hogy mit csinálnánk? Erre kérdeztem hogy akkor megint csak a friendzone? Ő meg hogy neki most nem kell semmi ilyen. Jó, nemsoká hazamentem, elengedtem az egészet magamban. Másnap rámírt, tökre zavarban volt ahogy lejött az írásából, hogy amúgy mégis lehetne több, és jött mellé a többi szöveg.

Most hogy nagyjából látjátok mi történt, az lenne a nagy kérdésem, szerintetek hogy az anyámba kellene elmondanom neki hogy szeretem és nem csak dugni meg kavarni akarok? Persze még ott a barátnőm is, és nagyon szégyenlem magam ez miatt, nem tagadom hogy egy igazi seggfej vagyok, de ez van, ha a szívemre hallgatok :/

Köszi a választ mindenkinek🙏🏼



2023. szept. 8. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Előszöris, a barátnőddel szakíts! Kérlek! Mielőtt bármit csinálnál a másik lánnyal!
2023. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek #1-es válaszával, először szakíts. Utána pedig azt javasolnám, hogy hívd el valahová (akár magadhoz), de ne legyenek céljaid vele, egyszerűen csak érezzétek jól magatokat. Aztán ha mondjuk csókolóztok, akkor elköszönésnél megmondhatod, hogy döntsön, akarja-e ezt, vagy sem.
2023. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de épp ezaz hogy nem szeretnék vele szakítani, mert rohadtul szeretem, hiába csinálom ezt a szarságot
2023. szept. 8. 10:36
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Amíg nem szakítasz a jelenlegivel, addig a bombacsaj nem vesz komolyan.

A másikat pedig azért is engedd el, mert nem szereted, nem ő az igazi.

Függetlenül attól, hogy összejön-e a másik lány.

2023. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#3 ha szeretnéd eszedbe se jutna mindenféle csajt motorozni vinni és ilyet kérdezni. Te ezt a lányt nem szereted, nem tiszteled, nem becsülöd és pláne nem vagy szerelmes belé. Azért ne legyél vele, hogy ne maradj egyedül.

Igenis legyél férfi, vállald be a szakítást és onnantól abba dugod a farkad akit nem szégyelsz. De addig csak egy gerinctelen kisfiú vagy.

2023. szept. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Idézlek, a kavarós csajra ezt írtad: "hogy az anyámba kellene elmondanom neki hogy szeretem és nem csak dugni meg kavarni akarok?"

Utána a barátnődre: "épp ezaz hogy nem szeretnék vele szakítani, mert rohadtul szeretem"

Most akkor te melyik lányt szereted?

A barátnődet biztos nem,mert ezsedbe sem jutna másra nézni ha igazán szeretnéd. Ráadásul fentebb azt írtad,hogy nem "csak" kavarni akarsz a motoroscsajjal. Vagyis két lánnyal akarsz járni?


Két emberbe nem lehetsz szerelmes!

2023. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen, teljesen igazatok van

Én sem értem hogyan lehet az h 2 csajtól akarok valamit.

De igen amit 5-ös írt az sajnos igaz:/

2023. szept. 8. 13:16
 8/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Erre mondják,hogy mindegy, hogy a kutyaszar melyik végébe harapsz bele, így is, úgy is szaros lesz a szád. Én nem vagyok az ezen az oldalon megszokott erkölcsi fárosz, nem ítéllek el. Amit leírtál teljesen szokványos dolog,még ezeréves népdalok is feldolgozták. A helyzet az, hogy nem vagy szerelmes. Jó, tudom, hogy te úgy érzed, az vagy, és halálosan komolynak hiszed, de egy IGAZÁN szerelmes férfi észre sem veszi, hogy a párján kívül létezik még nő ezen a sárgolyón. Tehát nem vagy szerelmes. És amíg nem vagy szerelmes, nem is követsz el olyan ordenáré bűnt, amiért meg kellene kövezni téged. Egy fiatal vagy, akiből 12 egy tucat.
2023. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as egyetértek és nem köveztem meg,csak megkértem,hogy szakítson,mert a lány/ok oldalát is nézem és ha mindjuk a barátnője szerelmes szerelmes és kiderül egy megcsalás az nagyin tud fájni. Inkább a szakítás fájjon. Az feldolgozhatóbb. Tapasztalat....
2023. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8-as köszönöm szépen, szakítottunk tegnap, a másik csaj meg hétvégén jön, kissé szomorú, egy picit boldog is vagyok.🫤 Sok szerencsét mindenkinek srácok lányok!
2023. szept. 11. 19:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!