Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érez, mit akarhat tőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez, mit akarhat tőlem ez a fiú? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel augusztus eleje óta beszélgetünk eddig tök jól elvoltunk, minden este jó éjt üzenet és minden reggel jó reggelt üzenet, mindent megbeszéltünk..


Most meg kb. 1 hete alig beszélünk.. Snapchaten ha küldök valamit akkor néha szokott rá írni és akkor beszélünk egy kicsit.. De nem annyit, mint korábban.. (Azt még hozzá tenném, hogy ő írta nekem, hogy "hölgyem" megbókolgatott meg mindig ő küldött jó éjt üzenetet viszont általában pedig én jó reggelt üzenetet)


Mi lehet a baj? Talán azt várja, hogy én kezdeményezzek beszélgetést? Vagy már nem érdeklem?...


Köszönöm előre is a válaszokat!


2023. szept. 16. 07:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek rá írjak ma? Vagy inkább hagyjam?
2023. szept. 16. 07:42
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Hagyjad!
2023. szept. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És miért? Nem akar tőlem már semmit? Vagy mi történhetett?
2023. szept. 16. 07:55
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem ghostingol.. Csak én sem és ő sem keres engem.. Ha írnék neki valószínűleg visszaírna
2023. szept. 16. 09:15
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem azért de egy igazi férfi nem csinál ilyet, és nem azt várja, hogy te kezdeményezz
2023. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy kezdeményezz egy beszélgetést, meglátod hogy reagál majd, nem fogsz belehalni, ha egyszer neked kell kezdeményezni. Ha nem lesz egyoldalú, unalmas, utána keres majd esetleg, hasonló, akkor csak egy kis löket kellett. Ne hallgasd ilyen befásult, szomorú emberekre, hogy egyből mindenkit el kell dobni, anélkül hogy megpróbálnád VELE megbeszélni, ismeretlenekre hallgatnál? Főleg, mert jajj 2 hete kevesebbet ír és itt az EGYBŐL szón van a hangsúly, ha kezdeményezésed után is úgy alakul, akkor persze.
2023. szept. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves #7!


Nagyon szépen köszönöm a tanácsod akkor ma ráírok mindenféleképpen. Ha esetleg érdekel akkor majd visszajelzek!

2023. szept. 17. 10:17
 8/9 A kérdező kommentje:
#9! Miért is?
2023. szept. 17. 13:49
 9/9 anonim ***** válasza:
csak nezz magadra! Biztos nagyon jól el dumálgattok most is
2023. szept. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!