Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha sok pasi jön utánam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha sok pasi jön utánam akkor jó csaj vagyok?

Figyelt kérdés

Bárohová is megyek az utcán mindig flörtölnek velem a pasik viszont olyan jóképűek és sokszor elgondolkozok rajta hogy miért is bámulnak a jó pasik engem? Igazából az utcán is, megyek a városba és szembe jön velem egy jóképű srác, felveszem vele a szemkontaktust és el kezd bámulni utána meg rám mosolyog. Meg volt hogy nagyon közel jöttek hozzám olyan 5-en voltak és el kezdtek nekem énekelni. De mindig mosolyognak rám.. De ez persze nem probléma de nagyon helyes srácok. És pont ezért nem is értem.


Olyan is volt hogy éppen egy plázába ettem és 2 srác már éreztem hogy néznek mindig találkozott a tekintetünk. Viszont mikor én néztem őt, akkor nem mert oda nézni rám. Viszont mikor nem néztem rá akkor éreztem hogy néz. Pedig annyira helyesek voltak. És ők hamarabb végeztek mint én és csak ott álltak ezt nem is értettem. Nem sokkal utána én is befejeztem és látom hogy mikor megyek el akkor jönnek mögöttem ők is tehát én ebből azt szűröm le hogy megvártak engem és utána ők is el mentek. Különben miért vártak volna ott...



2023. szept. 17. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Sokan eszik a párizsit is, pedig...
2023. szept. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Inkább vigyázz magadra, ha ennyire feltűnő/ provokatív vagy, nehogy rossz vége legyen.
2023. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Negatív emberek ne írjanak ide!
2023. szept. 17. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
#3 Az igazság néha negatív.:(
2023. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Troll kérdés :)
2023. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
76%
Ha öten körbe énekeltek akkor részegek voltak.
2023. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!