Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kéne próbálkoznom ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne próbálkoznom ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy lány a buszon amivel reggelente járok. Valójában elbambultam egyszer, és arra zoneoltam vissza a valóságba, hogy vele szemezek..... kitudja mióta. Azóta próbáltam elkapni mégegyszer a tekintetét, gondolkodtam rajta, hogy odamegyek hozzá beszélgetni. Viszont ma sikerült megint elkapnom a tekintetét, és hát nem tudom mennyire bizakodjak. Nem vagyok egy nagy csajozós srác, szóval nem vagyok jó ebben, milyen jelzés mit jelenthet. Szóval sikerült elkapnom a tekintetét, elkezdtem vele szemezni, és rámosolyogtam, viszont ő ezt nem viszonozta. Itt még azt gondoltam lehet nem vette észre, mert nem mosolyogtam túl szélesen mert nem áll jól nekem, gondoltam majd holnap odamegyek hozzá beszélgetni. Viszont sikerült még egyszer összeakadnia a tekintetünknek.... ez viszont csak egy másodpercig tartott kb. ugyanis ő félrenézett. De nem így nagyon, továbbra is felém volt fordulva, csak a szemével egy pár fokkal arrébb nézett, hogy ne tudjunk szemezni. Itt elbizonytalanodtam. Nem akarok kellemetlen lenni, szerintetek próbálkozzak még, vagy illene inkább békénhagyni?

2023. szept. 29. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
26%
Próbálkozni kell, mindig, addig kell próbálkozni, amíg az öngyilkosság gondolata elő nem kerül, vagy a szirénák hangja fel nem harsan. Próbálkozni. Őrülten.
2023. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem veszíthetsz azzal, ha odamész hozzá. Egy próbát megért.:)
2023. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!