Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm elmegy inni, most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elmegy inni, most mi van?

Figyelt kérdés

Azt mondta már egy ideje beteg, azért ne találkozzunk, most a semmiből benyőgi, hogy elmegy inni. Hozzáteszem úgy hogy eléggé introvertált, állítása szerint sokkal introvertáltabb mint én, de én soha nem mennék el inni, mert az nekem már túlságosan extrovertált tevékenység lenne, nem komfortos.

Akkor most miért megy el inni a barátaival, úgy hogy azt mondta ne találkozzunk, mert akkor "meg kéne csókolnia" és biztos elkapnám.

Amúgy se zavarna különösebben ha elkapom, de kezdek gyanakodni hogy annyira nem is beteg.



2023. okt. 9. 16:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
17%
Azt már baxák.
2023. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Tök mindegy hogy b4sszák vagy nem b4sszák, hogy sz0pik vagy nem sz0pik.


Az a lényeg, hogy ne hagyd, hogy így viselkedjen veled!

2023. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És hogy, ha elkezdek veszekeni vele, az sem segít a helyzeten. Próbáltam. De szerinte ez így a normális. Nyilván szóvá tettem...
2023. okt. 9. 16:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.


Nekem is volt ilyenhez szerencsém.


Eleve úgy indult, hogy elmesélte, hogy ő az exével szexelt a suli wcben meg az erdőben meg még isten tudja hol meg beöltözött satöbbi de mielőtt összejöttünk nem mondta hogy ezeket nem akarja csinálni velem.


Aztán szilveszterkor akkor fél éve voltam vele együtt Szilveszteri buli volt az exénél, de többen is voltak mert hogy az exe még gimibe jártak együtt. És több gimis haver lesz ott. Mondom jó menjünk. Erre azt mondja én ne menjek mert nem tudja hogy az exe hogy reagálna hogyha mennék. Tehát nélkülem akarta tölteni a szilvesztert. Az exe érzései miatt. Persze nagyon sokat hangoztatta hogy ő már mennyire undorodik az exétől meg nem szereti blablabla


Később, tavasszal egy ilyen társasjátékos bulit szervezett akkor én is voltam, mondta hogy ugyan így a haverjaival. De akkor már mondtam hogy jó de akkor most meg már én nem akarom hogy az exe itt legyen, szerintem ez elvárható azok után ami történt. Aztán pár óra elteltével megjelent az ex. Bizonyára pont erre járt és pont bekopogott véletlenül...


Az pedig egy évben többször 5-10 alkalommal előfordult hogy megkérdeztem tőle hogy akarna menni a városba inni valamit billiárdozni stb és mindig nem. És utána egy héttel később, bár nem azzal a bizonyos exével de valami csávó barátjával iszik aztán hajnal 4re ért haza.


Volt olyan, hogy mert hogy az ő apja alkohololista és nem akarja hogy igyak és már tegnap is ittam 2 sört meg ma is akarnék inkább ne, hát nem vagyok függő akkor azt amit felbontottam azért már csak megiszom de jó. Egy hét se telt el és úgy elázott egy ilyen baráti találka alkalmával amire hát akkor se voltam hivatalos


Egyszer vagy talán kétszer volt hogy én is mentem mert hogy a srác haverja már kíváncsi volt rám. Na akkor az volt hogy amikor olyan helyen mentünk ahol egymás mellett csak két ember fért el. akkor ők tehát a haver és a barátnőm mentek egymás mellett és én egyedül. Ezt azért később szóvá tettem neki és mondta hogy ne legyek már ilyen, nem akarta hogy az a srác ilyen harmadik keréknek érezze magát.


Amikor olyan alkalom volt hogy az ő szüleinél és az én szüleimnél is ettünk akkor ha nálunk voltunk először akkor szó szerint nem evett semmit. Aztán a kocsiban mikor kérdeztem tőle mondta hogy mert a szüleinél akkor nem tud enni. mondom oké azért belekostolhatott volna. Aztán másik alkalommal mikor az ő szüleinél voltunk először akkor valamiért az nem okozott neki problémát hogy akkor az én nagyim főztjéből nem fog tudni enni.


Az ilyen házi sárkánykodások pedig hogy az ágyba ne menjek nadrágba ilyesmi ami még okés is lenne de van egy kutya ami az ágyba is jöhet meg kint is van és azért ha nem saras akkor nem szokta megmosni. Aztán az ilyen szabályok is olyanok hogy ő meg amikor megszegi akkor hát most van ilyen és ezzel el van intézve.


Aztán történt egy olyan hogy édesanyám meghalt és akkor rá egy hónapra valamit nem úgy reagáltam vagy bármi és mondta hogy lehet jobb lenne ha szakítanánk.



Hát te ne legyél ilyen hülye mint én!

2023. okt. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Pajtás, nem szívesen mondom ezt, de...a csaj hülyére vesz. Ha túl beteg veled találkozni, ahhoz is túl beteg, hogy haverokkal iszogasson.

Ilyen egyszerű...ha a haverokkal el tud menni, tutira nem beteg.

2023. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszekedni kell vele, hanem az arcába mondani az általad említett logikátlanságokat és magyarázatot kérni rá. Ha nem tudja megmagyarázni, akkor meg viszlát.
2023. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
54%
Ti papucsnak születtetek, vagy csak ennyire féltek, hogy más csaj nem enged magához? Bocsánat, ha megbántom az érzéseiteket, de a csaj sokkal jobban meg fogja, ha hagyjátok. Az első ilyen műsor után megkérdezném, hogy melyik kutyával kever össze, és ha megpróbálja még egyszer eljátszani, akkor repül, és örüljön, hogy nyakon nem vágtam. Ha én korrekt vagyok, elvárom a társamtól is. Azt pedig soha ne felejtsétek el, hogy ha átver valaki egyszer, akkor az az ő hibája, ha másodszor is, akkor az már a tiétek.
2023. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Már megbeszéltük. Egy teljesen más dologhoz van köze...
2023. okt. 9. 22:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Leírod lécci, hogy milyen dologhoz van köze? Ha ide nem akkor privibe.
2023. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jelenleg eléggé le vagyok égve, most fejeztem be a sulit és még nincs munkám, múltkor amikor találkoztunk ő fizetette nekem a kaját. Mondtam neki, hogy nem kell, de azt mondta, hogy nem hagyna éhezni engem sose. Most egy kicsit kivan, hogy mindig neki kell mindent állnia, mert nekem nincs pénzem, ami jogos is, de még csak interjúkra hívogatnak, illetve én sem várom el tőle, hogy fizessen nekem bármit is. Lényeg hogy minden rendeződni fog, ha lesz munkám. :))
2023. okt. 9. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!