Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Eddig életemben egyszer...

Eddig életemben egyszer rúgtam be, de nem vészesen. Szeretnék inni Somersbyt a barátnőimmel, de a szüleim nem tudják. Vajon haragudni fognak?

Figyelt kérdés
Privátban leírom a koromat, akit érdekel.
2019. aug. 17. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha négykézláb,félmeztelenül,lehányt cipőbe mész haza,akkor nem lehetetlen hogy orrolni fognak rád.
2019. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ,hogy mennyit iszol. Írj privátot.
2019. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyetlen egy üvegről lenne szó. Barátnőim többet szeretnének, fejenként olyan hármat-négyet, de én megmondtam nekik, hogy én max egyet fogok inni.
2019. aug. 17. 17:25
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Abból szerintem semmi baj nem lesz,sőt a szüleid észre sem fogják venni.Persze ezzel nem megerősíteni szeretnélek abban hogy igyál,de ennyitől még semmi probléma nem lehet.
2019. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha innánk, nekem utána biztosan bűntudatom lenne, ha nem mondom el a szüleimnek. Általában minden fontosabb dolgomat elmondom nekik, de ezt nem tudnám és nem is akarnám eltitkolni, mert nagyon rosszul esne utána. De ha elmondanám nekik, nem tudom mi lenne rá a reakciójuk. Persze megértőek, de ilyen még sosem fordult elő velem, mondom, életemben egyszer ittam és ők akkor is ott voltak mellettem.
2019. aug. 17. 18:06
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Mi lenne, ha ELŐTTE kérdeznéd meg, hogy mit szólnának hozzá, ha innál 1 üveggel?

Az én kisebbik lányomnál pont most merült ez fel. Meg is vettük, de kiderült, hogy a vendéglátó lány anyukája nem engedi. Így természetesen nem viszi magával. Majd itthon megisszuk.

Titokban semmi esetre sem díjaznám. Ha általában jó a viszonyotok és megengedőbb típusúak (gondolom azok, ha már ihattál a jelenlétükben), akkor semmi nem indokolja, hogy eltitkold. Én nem haragudnék a lányomra, amennyiben előre tisztáztuk és engedélyt kért. Ha utólag mondaná el vagy derülne ki, akkor viszont haragudnék.


A fent leírtak természetesen abban az esetben érvényesen, ha még nem vagy 18 éves. Nagykorúként kb. azt csinálsz, amit akarsz.

2019. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
*érvényeseK
2019. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kovpet ***** válasza:
54%

"Egyetlen egy üvegről lenne szó."


Erre akarsz fogadni? :)

2019. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Este ittunk, de csak Somersbyt. Én egyetlen egy üveggel ittam, egyik barátnőm szintén. A többiek fejenként három üveggel ittak.

Somersbyn kívül nem ittunk mást.

2019. aug. 18. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!