Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak a barátnőmmel, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátnőmmel, ha nekiállt inni?

Figyelt kérdés

Először csak hétvégente piáltunk társaságban hol kevesebbet, hol többet. Hangulattól, társaságtól függött.

De amióta online oktatás van, a barátnőm minden nap megiszik 2-3 pohár bort, vagy sört, pezsgőt, vagy néha vodkát, pálinkát, amit éppen talál otthon vagy a nagyszüleinél, vagy vetettet vkivel.

Reggel nekiáll inni, délutánra kijózanodik, mikor mindenki otthon van és este megint piál.

Engem nagyon zavar, mert már volt, hogy úgy jött délután találkozni, hogy tiszta részeg volt, meg undorítóan viselkedett és még igénytelennek is tűnt.

Most ez egy-egy szombat este nem zavarna, de egy átlag hétköznap délután így lealázni engem :S már több barátom is megjegyzést tett rá. amúgy rendes , aranyos csaj lenne, de mióta online oktatás van, azóta teljesen lesüllyedt és már nem kedvelem annyira. de sajnálnám magára hagyni, mert akkor lehet még többet inna.



2021. ápr. 18. 13:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Igen.
2021. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Ha tényleg szereted egy ennyiért nem kéne ott hagyd
2021. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Elmondtad neki, hogy ez zavar téged?
2021. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Azonnal nem szakítanák, de ha szólnák neki és ezek ellenére is tovább csinálná, és még súlyosbodna is a helyzet szakítanék vele.
2021. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
már szóltam neki többször, könyörögni nem fogok neki
2021. ápr. 18. 14:32
 6/19 anonim válasza:
72%
Lehet hogy nagyon unatkozik, találj ki neki valami más programot, de ha semmire se hajlandó akkor hagyd ott.
2021. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Igaz nálam bent szarik a macska, de dobd ki mint macskát szarni.
2021. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Nekem kizaro ok, szoval azonnal otthagynam.
2021. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem probálj meg vele beszélni hogy neked ez annyira nem tetszik hasonló persze amikor józan ha meg nem sikerül akkor szakíts vele
2021. ápr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Linsay lohan válasza:
59%
Menyi idős? Milyen értelemben érted hogy igénytelen? Tuti hogy csak most kezdte el enyire
2021. ápr. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!