Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hogyan szerezzem vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Múlt héten vasárnap, egesznap együtt voltunk a barátommal, es észre vette hogy beszélek más fiúkkal... nem tudom hogy mit hitt, szerintem azt hogy van köztünk valami, ami nem igaz... nagyon sertodekeny.. megbeszéltük hogy ezért le fogunk feküdni, amit már 1 hete ígérek neki,és sosem tartottam be.. tegnapra beszéltük meg ezt az egészet. Viszont nekem közben megjott, és mondtam neki hogy ezért nem akarom, azt mondta hogy nem baj akkor majd hatulrolxd

De én nem mentem bele, utána mentünk a városba és éreztem hogy baj van, ezért megkérdeztem tőle hogy "Haragszol?" Azt mondta nem, pár perccel ra megkerdeztem hogy "biztos?" Csak annyit mondott hogy "aha"..de már akkor éreztem hogy haragszik... utána elmentunk a vasútállomáshoz és nézni akarta a menetrendeket, de nem volt netje(lehet nem veletlen). Én meg hirtelen nem kapcsoltam és megneztem neki😭😭😭😭 és haza ment a kovetkezovel, ott konyorogtem neki hogy ne legyen ilyen és ne haragudjon, mennyünk vissza stb, még mielőtt ment volna a bussza akkor is oda mentem de levegőnek nézett 😭😭😭😭 mielőtt elment hívtam messengeren de nem volt netje, pár perc múlva megneztem és le is tiltott.... pont hivasban voltam... ültem egy padon és pont előttem ment el a bussza, leghatul ült, és láttam hogy néz, én meg ketsegbeesetten hivasba voltam xd.. utána rá 1 perccel indult nekem is a buszom éppen hogy csak fel tudtam szállni mert nem is akartam mert hirtelen el sem hittem ami történik



Ma írtam neki instan egy hosszú, érzelmes bocsánatkérő üzenetet, és csak annyit írt rá hogy "már elveszitettel, szia" és le tiltott....


Hogyan szerezzem vissza?


2023. okt. 21. 19:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem előtte tiltottam le a fiúkat, amikor kérte.
2023. okt. 21. 19:57
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom

Csak hogy tisztázzuk: te nem vonultál zárdába, csak azért mert neki ilyen szinten nincs önbizalma, ezért te vagy a hibás? Majd még jobban besértődik azon, hogy egészségügyi dolgok miatt nem akartál vele lefeküdni -ami amúgy is kényszer miatt történt volna?? És még utána is bunkó.


Én a helyedben áldanám az univerzumot, amiért megszabadított tőle

2023. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz egy ilyen kis suttyót visszaszerezni?
2023. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ember, te egy kanos pasival kavartal.

Turelmetlen pocs, nem erti meg.

2023. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom.. de én akkor is szeretem.... hogyan szerezzem vissza?
2023. okt. 21. 22:40
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
1. hozzászóló vagyok, én is megkérdezem: minek neked egy ilyen alak az életedbe? Értem én, hogy kötődsz hozzá, de hidd el, találsz jobbat (ennél nem lesz nehéz💀)
2023. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

5# ertem, de minek kinzod magad, ha nem viszonzott a dolog?

Nem eri idot pazarolni a kanos pasikra, hidd el!

2023. okt. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Arra gondtam, hogy anyukám facebookjabol írok neki, vagy felhivom... de mit mondjak, vagy írjak neki? (Ismeri anyukamat)
2023. okt. 22. 08:03
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Ne csinálj semmit. Az ilyen ember előbb-utóbb újra meg fog bántani. Pluszban én azt is sejtem, hogy igazából csak a szexre utazott.
2023. okt. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinálj semmit, ignoráld véglegesen.

Ha meg kérdőre von, akkor mondd neki h csak kukira hallgat.

2023. okt. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!