Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel szakított velem a barátnőm, és ezen nem vagyok képes túltenni magam. A szakítás oka az volt, hogy megunta a hülyeségeimet, és tényleg nagyon sok hülyeségem van. Utólag jöttem rá ezekre. Mit tudnék tenni, hogy adjon egy esélyt helyrehozni a dolgokat?
2019. okt. 28. 06:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Majd a következővel normálisabb leszel.

Az azt követővel meg még normálisabb.

2019. okt. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy engem nem érdeklnek más lányok. Nekem ő kell, és bármire képes vagyok, hogy visszaszerezzem.
2019. okt. 28. 07:10
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha mindenképp erőltetni akarod, és kaptál még korábban esélyt arra, hogy abbahagyd a hülyeségeidet, akkor bizonyítsd be neki, hogy nem vagy hülye. Talán még helyrehozható.
2019. okt. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha bármire képes vagy, hogy visszaszerezd, miért nem voltál bármire képes ahhoz, hogy megtartsd?
2019. okt. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mert utólag jöttem rá, hogy mennyire hülye voltam.
2019. okt. 28. 07:20
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Késő bánat.
2019. okt. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szerintem még helyre lehetne hozni. Csak azt nem tudom, hogyan.
2019. okt. 28. 07:24
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, hogy ezt ne tudnánk megbeszélni. Mondjuk lehet, hogy hagynom kellene egy kis időt.
2019. okt. 28. 07:24
 9/17 anonim ***** válasza:

Késő bánat.

Mialatt együtt voltatok kellett volna figyelned.


L

2019. okt. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le és beszéljetek meg a problémáitokat. Ha esetleg lát a lány esélyt az újrakezdésre akkor próbálj meg a hülyeségeiden változtatni, viszont ha nem akkor pedig ne erőltesd. Értem hogy mindent megtennél érte, de ha nem ő nem akar veled lenni, akkor nem lehet ezt ráerőltetni a dolgot.
2019. okt. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!