Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találjam ki hogy én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam ki hogy én változtam meg vagy valami nem jó vagy a lány?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit ismerek fél éve kb. Volt barátja és akkor is beszéltünk barátként, aztán voltak már akkor is dolgok de csak chat szintjén. Nagyon aranyos volt a lány, mindenről beszámolt, mindenről kérdezett mindig mesélt, stb stb. Úgy hogy barátja volt. Most meg szakított a barátjával és azt hittem közelebb kerülök de nem, inkább távolabb.
2023. okt. 31. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A világegyetem megfejtése is kevés lenne, hogy erre választ adjunk mert annyira hanyagul írtad körbe. Nem tudunk semmi konkrétumot azon kívül, hogy chateltek és hogy szét ment az egykori barátjával.
2023. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, hogy egy szakítás után sokkal inkább magába zárkózik az ember. Ennek nincs köze hozzád, most még ne is keresd, maximum kicsit később.
2023. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből elég egyértelmű, hogy a csaj változott meg. Gyászolja a kapcsolatát. Full normális.
2023. nov. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Lemondott rólad, mert neked elég ha a csak a haver-polcon vagy. Neki ettől több kell.
2023. nov. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Te csak haver vagy, és az is maradsz. Ezért nyílt meg előtted ennyire, mert már akkor tudta, hogy nem lesz több belőle.
2023. nov. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!