Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit változtassak magamon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huskyloverapach kérdése:

Mit változtassak magamon?

Figyelt kérdés
Levelezek egy lánnyal, de sosem merem megnyitni amit ír. Aztán persze ráveszem magam, csak az a baj, hogy azt hiszem személyesen meg sem mernék szólalni, meg nem tudom mit mondjak, olyankor soha semmi nem jut az eszembe. Még nem találkoztunk, meg nem is tudom, hogy néz ki, de tök kedves, meg ő is szereti az animét meg a star wars-t. 20 éves fiú (oké hivatalosan már nem vagyok tini, de ő még az hehe[19 éves félre ne értsétek])

2019. jan. 23. 22:24
 1/7 Flagstaff ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy szeretnél vele találkozni, csak félsz, hogy meg sem tudsz majd szólalni, mert semmi sem fog eszedbe jutni. Mit veszíthetsz? (Legfeljebb kiszalad a világból ijedtében.)
2019. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem akarlak megbántani de ez nagyon szánalmas :D Itt levelezel valakivel aki lehet nem is így áll a beszélgetéshez, nem is láttad még de te rettegsz a talitól. És azért tetszik a csaj mert szereti az animét és a SWt :O Egy remek kapcsolat 2 alapköve!

Igaziból ne változtass semmit, sok gyakorlat és tapasztalat. Első tali szar lesz ezt fogadd el, de ha kifogsz egy megértő lányt akkor lesz 2. És 3. Ameddigre jobban megnyílsz és belejössz :)

2019. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy levelezel? Mármint itt, név és arc nélkül? Az elég rizikós. Simán átvághat. Engem pl egy ismertebb randi appon keresztül sikerült átcseszni. Az volt a szitu hogy volt egy magyar csaj, aki Bécsben élt. Nagyon aranyos, tündéri leányzó volt. Vagyis inkább egy beteg meleg kanos csávó... a gyerek csinált full kamu instagrammot, whatsappot stb. Ott kezdett el gyanús lenni hogy nem akar kamerán keresztül csetelni. Még ki is vágott valahonnan lány nevetés hangokat, és azt kezdete el nekem küldözgetni, mintha vmi soundboard lenne. Aztán egyszer nem figyelt és olyan kepet küldött rakott amit vissza tudtam keresni guglival. Ráírtam hogy piszkos köcsög, aztán tiltott is:D szóval kérdező, nem árt figyelni az ilyenekre
2019. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es annak nem örülnék de igaz :)

2-es Hát igen nyilván nem tudom, hogy áll hozzá, lehet, hogy túl kedves hozzá hogy kioffoljon, bár azt nem hiszem. Megvan a koptatásnak a jó módszere, de egyenlőre érdeklődőnek tűnik, persze csalhatnak az érzékeim.

Hát igen nagy overthinker vagyok, ezt kellene igazából orvosolni azt hiszem.


3-as Ja egyszer már engem is csőbe húztak, csak ott velem ezt egy lonely csúnya csaj csinálta, meg szóval az még meg volt hogy fel tudott hívni facen. Úgyhogy tudok vigyázni magamra, de azért köszi, hogy aggódsz.

2019. jan. 23. 23:08
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es 20 éves vagyok nem tudsz olvasni?! a szociális szorongásról meg overthinkről tettem ki a kérdést, nem nyomorék vagyok, hanem problémákkal küzdök, nem ugyanaz a kettő
2019. jan. 23. 23:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Nélküled ki nem találom, azt mond meg, hogy győzzem le magam
2019. jan. 23. 23:20
 7/7 A kérdező kommentje:
olyan nagy segítség vagy mint pattanás a seggemen, remélem legalább jól érzed magad közben XD megy a sok piros kéz
2019. jan. 23. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!