Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudok változtatni? Help me

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok változtatni? Help me

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy kapcsolatom, aminek elég gyorsan vége lett számomra érthetetlen okokból. Valószínűsítem azért, mert nem vagyok átlagos. Csendes vagyok alapból és nagyon komoly, ráadásul mindig gondolkozom. Nagyon szeretem az infót és a matekot. Mindenkivel jóban vagyok, mindenkinek segítek, ahol tudok, de így minden lány csak a barátom akar lenni. Mit tegyek, hogy ne csak barátaim legyenek, hanem egy normális kapcsolatom is legyen?

17/F



2019. febr. 11. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem ettől függ. Nyílván a segítő készség miatt van mert azt könnyen ki lehet használni

Azt kicsit szabályozd de egyébként ha nem teszed sincs veled semmi baj. Aki a matekot szereti rossz ember nem lehet

2019. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ilyen vagyok, az infó kivételével. Én nekem is hasonló érzéseim vannak, mintha nem tudnának elképzelni kapcsolatot a lányok ilyen fiúkkal.

Na de a tényleges válaszra én is kíváncsi vagyok.


17\F

2019. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es ha jó helyen keresed megtalálod azokat a lányokat. Én is ilyen vagyok és egy csomó ismerősöm is. Nem nehéz elképzelni ilyen sráccokkal a kapcsolatot. Csak jó embert kell találni
2019. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt egy olyan ötletem is, hogy félénknek és papucsnak tűnök. De nem tudom, hogy hogyan hívjam magamból elő a kemény csávót. Nem akarok nagyszájúnak tűnni, csak kicsit keményebbnek.
2019. febr. 11. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Már attól is keménynek látszol hogyha beszólnak te vissza tudsz szólni.ebbőlaz jöhet le hogy van önbecsülésed. Ami megint dob rajtad. A megjelenésen pedig rengeteget segít ha az ember nem görnyed.
2019. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!