Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szórakozik velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Csak nagy vonalakban szeretném kiírni a problémám, aki szeretné annak privában leírom részletesen is. A lényeg az, hogy nem bírok kiigazodni a fiún egyátalán. Egy jó ideje beszélgetünk kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Egyszer írta, hogy elege van belőlem, utána meg azt, hogy azért ír ilyeneket, mert tudja, hogy nem veszem komolyan, és hogy velem lehet hülyéskedni, ami igaz is, csak itt elég komolynak éreztem. Hozzátenném ezekután ugyanúgy írt nekem napi rendszerességgel. Utána kijelentette, hogy élvezi a társaságom, majd kis idő után megint, hogy ő a háta közepére nem kíván. Erre pedig letiltott. Nagyon sok részletet kihagytam, de nem szeretném ennél jobban kifejteni, remélem azért átjött az írásomból, hogy mit szeretnék "megtudni". Nem tudom, hogy most bejövök neki, ezért ilyen vagy szimplán bunkó. Ti voltatok már hasonló helyzetben, ahol úgy, mint én nem tudtatok elmenni valakin?

2023. nov. 1. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért, de ez tényleg nem a "jaj csak poén volt" kategória

Nem lehet hogy több vasat tart a tűzben, és te vagy az egyik? Ez ugrott csak be. Mindenesetre mindegy is, hagyd a srácot, nem tisztel

2023. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy miért.

Vagy tényleg szórakozik, vagy maga sem tudja, mit akar.

Egyik esetben se érdemes foglalkozni vele.

2023. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdektelen az oka. Bunkó. Hülyének néz. Csajozik. Ennyi.
2023. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Ha valakivel össze jössz, minden nap fogsz vele beszélni nagyjából. Lesznek nehéz időszakok az életben, amikor a másik türelme és figyelme nélkülözhetetlen.


Egy olyan fiúval foglalkozz, aki nem hozza létre a drámákat, hanem kezeli azokat. Különben minden napod örökös, hasztalan elmélkedéssel telik, hogy vajon mi lehet a baja. Ha nem tud egyenes lenni, se érzelmileg stabil lenni, akkor nem képes neked sem stabilitást nyújtani. Ennek kéne az egyik legfontosabbnak lennie, akármennyire izgalmas vagy helyes az a fiú.


Ha vele lennél együtt, bármikor mondja, hát most mégsem akarlak, szóval össze jövök mással. Minek beleélni magad valamibe, ha a másik ennyire komolytalan?

2023. nov. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha letiltanád, akkor nem tudna többet szórakozni veled. Kapcsolatot egyébként se tervezz egy ilyen sráccal.
2023. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!