Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tuom hogy csak jol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tuom hogy csak jol szórakozik velem egy srác?

Figyelt kérdés
Pár napja a barátnőm bátyja elkezdett érdeklődni irántam. Fogalmam sincs hogy miért. Persze mostanában sokan mondják hogy megszèpültem meg felnőttem de nem hiszem hogy ez az oka. Csak ugy random rám irogat flörtölős smilekat küld meg minden. Mar nagyon regen ismerjük egymást csomoszor voltam nálluk a barátnőm miatt de sose volt semmi pár mondaton kívűl. Pár napja beszeltem a baratnömmel es küldtem neki képeket hogy melyiket állítsam be profil képnek erre azt mondta a bátyja hogy nagyon szep vagyok es tetszek neki persze csak viccből. Aztán viccelődtünk egy esküvővel de ennyi volt. Tegnap találkoztam vele es próbáltam nem észre venni hogy rohadtul flörtöl velem meg meg meg is nezte rendesen a szoknyat es kérdezősködött hogy nem fázok e meg nem rövid (térd félé ert). Tudni kell hogy sok lányt ismer es a baratnöm ismerősével is egesz nyáron majdnem össze jöttek meg minden. A baratnöm nagyon meg utalta azota azt a lanyt es nem akarom hogy ez legyen. Ha valaki tudja mi folyik itt segitsen.

2021. szept. 18. 14:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok van pár helyesírási hiba.
2021. szept. 18. 14:33
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ebből amit leírtál róla csak szórakozik veled. Ennek a srácnak szerintem mindegy hogy hogyan néz ki egy lány ő úgy is flörtöl vele és élvezi ha zavarba tudja hozni őket. (Saját véleményem.)
2021. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudhatod, de ha állítosod szerint kivirágoztál akkor lehet megtetszettél neki. Bár az is lehet h sok mindenki másnak is hasonlo képp irogat. Azt h mi jár a fejében csak ő tudja, esetleg a huga de hát kétlem h pont vele osztaná meg az ilyen dolgait. De ha mondta rajta keresztül mennyire tetszel neki meg ilyenek annyira nem lehet szorakozás, és h a barátnőd erre nem mondott különösebben semmit akkor szerintem nem zavarná ha ti ketten összejönnétek. De ha esetleg átmész pizsipartyra a bnődhöz vigyázz nehogy áttévedj véletlen a testvére szobájába xd
2021. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!