Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a fiú?

Figyelt kérdés
Még nagyon az ismerkedés elején vagyunk és hát full random dolgokat mesél el, mesélt a gyerekkoráról, a tesóiról, anyukájáról, a családi hátteréről úgy, hogy nem kérdeztem rá, de ő is érdeklődik felőlem. Emellett minden szó nélkül elmeséli, hogy mikor kel, hova megy, mit csinál majd. Mindenért ami zavar engem bocsánatot kér és úgymond bevéd, amikor valaki rám ír mondjuk miatta.
2023. nov. 2. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jól nevelt, közvetlen, őszinte, megbízik benned, nem felszínes.


Kb. ezért

2023. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Szeretné hogy jobban megismerd és ő is szeretne téged jobban megismerni. Az meg hogy elmondja hogy mit csinált aznap vagy mik a tervei, nem tudom miért probléma. Ha nem nálam alszik barátnőm, én is el szoktam neki mondani hogy mik az aznapi terveim, hátha össze tudunk futni nap közben valahol. Meg alapból ha valakivel törődsz, akkor érdekel hogy milyen napja volt, merre jár és mit akar csinálni. Azt hogy "bevéd" nem tudom értelmezni. Miért írkálnak rád miatta? Mi elől kell téged "bevédeni"?
2023. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

19:54-es

Nem baj, hogy elmondja, hogy mit csinál aznap vagy valami, csak fura, hogy elmondja, szimplán nem is kérdezek felőle és akkor is elmondja, hogy mit fog csinálni és ez aranyos tőle, csak nem tudom, hogy ezt hogy vagy miért csinálja. És a "bevéd" alatt azt kell érteni, hogy az egyik exe rám ír, akkor rá ír a lányra, hogy nekem ne írogasson.

2023. nov. 2. 21:33
 4/12 anonim ***** válasza:
4%
Úgynevezett szűzkorcsság
2023. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem akarok ünneprontó lenni, de szerintem az exes rész megrendezett. Generált egy helyzetet, ami okán bemutathatta, hogy meg tud védeni téged.
2023. nov. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit manipulatív.
2023. nov. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Az írásod alapján magamra ismertem. Bár nem tudom, hogy tényleg én vagyok-e az a fiú, akivel ismerkedsz.


Azonban, attól függetlenül, ha én ismerkedek egy lánnyal, akkor hajlamos vagyok ilyen "random" dolgokat megosztani, mégpedig kettős céllal.

Egyrészt azért, hogy a beszélgetés ne laposodjon el; mert azzal, hogy jó reggelt, szép időnk van, a legtöbb ember nem sokat tudna kezdeni. Kell valami tartalom a beszélgetésbe.

Másodsorban pedig azért, mert egy komoly szándékú ismerkedésnél fontos, hogy az esetlegesen később zavaró dolgok, "hóbortok" mielőbb kiderüljenek, így már a két fél úgy állhat egymáshoz, hogy úgy nagyjából tudják, ki mit szeretne, és kit mi zavar.

A bocsánatkérés pedig azért, mert hogyha esetleg a másik fél számára egy üzenet esetleg önfényezésnek tűnne, attól még a másik ne érezze azt, hogy ő egy senki lenne, vagy alsóbbrendű lenne hozzám képest. Persze személyesen a bocsánatkérés nem kötelező, de chatben csak a szavak vannak, nem lehet hozzábújni, meg cukin nézni...

2023. nov. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, lehet, hogy csak nem akar csöndben lenni, s gondolja bemutatja magát. Lehet, hogy ezt kicsit gépiesen teszi, lehet hogy olyan zavarba ejtő a szépséged, hogy ezért kell görcsösen az eltervezettek szerint haladnia, hogy nehogy szimplán csak elvörösödjön. :-)

S te miért nem kérdezed, nem érdekel semmi vele kapcsolatban? Ha nem érdekel, akkor ne tarts fel. Arról nem írtál, hogy te akarsz-e tőle valamit. Ez is fontos pedig.

2023. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
4# :-D jót nevettem ezen, elképzeltem azt az elfojtott kárörömöt, ahogy írta ezt egy incel. Nem, biztos, hogy az vagy, de úgy képzeltem :-) Sok boldogságot mindenkinek!
2023. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Azon is elgondolkodhatsz kicsit, hogy te mit teszel ezért a "kapcsolatért". Mert ő, amikor ezekről beszél, épp "dolgozik". Úgy a klafa, ha mindkét fél tesz valamit a kapcsolat kialakulásáért.
2023. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!