Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még össze sem jöttünk,de én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még össze sem jöttünk,de én már emiatt aggódom?!

Figyelt kérdés

Szóval,én lány vagyok,és van egy bizonyos fiú,ő az osztálytársam.

Szokták mondani,hogy házinyúlra nem lövünk,de nem bírok parancsolni magamnak... Nagyon kedves,aranyos,vicces srác, és úgy érzem,hogy szerelmes vagyok belé.

Az utóbbi időben elég sokat szemezünk,volt,hogy ránéztem,és ő is engem nézett,vagy például ma segített egy dolgozatban:)


Én lennék a föld legboldogabb embere,ha viszonozná az érzelmeimet,de mégis... Félek,hogy mi lesz,ha szakítunk. Ha ő esetleg megun engem,és undok lesz velem,miközben én még mindig nem léptem túl rajta,és szeretem...

( Ő lenne az első barátom,és állítólag az első szerelmek sosem tartanak sokáig:'( Rossz lesz utána még évekig egy osztályba járni,minden óránk együtt van, arról nem is beszélve,hogy az osztályt is ,,megosztanánk", és az ő ,,köre" lenne többségben.



(Nem tudom,mit csináljak.

Nem igazán merem megkérdezni erről. Nemleges válasz esetén az egész suli rajtam röhögne,mert a kiszemeltemnek irtó sok haverja,barátja van.)



Ti is éreztetek már így? Hogy még össze sem jöttetek,de már a szakítás utánon gondolkoztatok?


Trollok kérlek ne rajtam éljétek ki magatokat:(



nov. 10. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak te nem írtad de ennyiből én nem venném biztosra azt, hogy tetszel neki. Szerintem ha már egyértelműbbek a jelek akkor kérdezz rá akar konkrétan akár valahogy utaltan. Mivel így tényleg kerülhetesz kellemetlen helyzetbe. Mérlegelj, megéri e neked ez a kapcsolat annak hátulütőivel együtt. Aztán dönts a legjobb belátasod szerint
nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket be kell vállalni! Az élet nem lesz mindig rózsaszín vattacukor.
nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Hát abban igazad van, hogy szakítás után rossz lesz, de ha egyszer az osztálytársad, akkor ezzel együtt kell bevállalnotok. De az is lehet, hogy barátok maradtok utána, én is így vagyok az exemmel.

Addig is, hogy kiderítsd hogy tetszel-e neki, küldhetsz felé apró jeleket, ha tényleg érdekled, venni fogja a lapot. Vagy azt is csinálhatod hogy ráírsz valamilyen ürüggyel pl házi, és akkor megkérdezheted hogy hogy van, milyen napja volt stb, ha meg esetleg mégsem érdekled, akkor mondhatod hogy te csak kedves voltál

nov. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha ennyire tetszik és ennyire szerelmes vagy belé, akkor jobb ha nem a suliban jártok majd, hanem akkor, ha majd dolgozni fogtok, mert az a biztos. 27f
nov. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire félsz, hogy vége lesz, úgy hogy el sem kezdődött akkor talán legbelül magad sem vagy biztos abban, hogy tetszel neki.

Próbálj tőle segítséget kérni olyan tárgyból, amihez ő ért jobban és neked kevésbé megy, hogy tudna-e neked segíteni benne. Tanulhatnátok együtt. Amikor csak ketten vagytok (több alkalommal) kiderül ő hogyan viszonyul hozzád. Ha hajlandó segíteni az is jó jel, ha alakulnia kell, akkor majd alakul tovább, ha nem, akkor sajnos nem. Még talán jó ötlet lehet, hogy a hosszabb nyári szünet előtt elmondod az érzéseid, ha végképp nem bírod tovább, vagy megkérdezed tőle lenne-e kedve sulin kívül találkozni. Ha nemet mond van időd felépülni ebből mire elkezdődik újra a suli. A korodbeli fiúk…azért azt?tudni kell jóval később érnek. Ha csak megnézem a 15 éves kisfiam és a korabeli lányokat…a kisfiam is segít mindenkinek pl angolból, de “olyan”gondolatai/ szándékai nincsenek mögötte. Egyszerűen csak élvezi, hogy sokkal többet tud belőle/ sokkal előrébb tart angolból, mint a kortársai. Ő még nagyon kisfiú.

Szerintem egy 4-5 évvel idősebb fiú tart ott fejben/kapcsolati szándékban mint a mostani fiatal lányok. Meglátásom szerint a lányok sokkal hamarabb érnek ilyen téren.


Azért ezt vedd számításba, hogy ugyanolyan korú fiú nem mindig tart ott kapcsolat alapítási szándékkal, mint a korabeli lányok…olyan 18 éves koráig.

nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!