Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 17 éves fiúhoz legalább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17 éves fiúhoz legalább hány éves lány illik?

Figyelt kérdés

nov. 22. 21:43
A kérdező szavazást indított:
12 éves
13 éves
14 éves
15 éves
16 éves
17 éves
44 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nincsenek szoros illeszkedési szabályok az életkor szerint. Csak a szerelem, ami számít! (All you need is love!)
nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel, nincs illeszkedési szabály, de szerintem 14 alatt ne :D
nov. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 14 alatt nem igazán. Nem csak a kor miatt, hanem mert 13 évesen nagyon kevesen érettek eléggé egy kapcsolatra.
nov. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Azt mondanám neked, hogy inkább 15+ talán 16 környéke.
nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Az első válaszadó vagyok.

Egy 17 éves fiúhoz bármelyik megjelölt életkorú lány "illik". (Az illeszkedés nem szexuális, hanem társasági, szerelmi érzéseket feltételező kapcsolatot jelent. Egy óvodás gyerek is lehet komolyan szerelmes és két ember bármilyen korban is illik egymáshoz.)

nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én 14 éves vagyok, és a barátom 17.

Nagyon jól megértjük egymast, tok jól elvagyunk:)

nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fanny 2 ***** válasza:
Szia. Én 16 vagyok a barátom pedig 25. Tudom. Hatalmas korkülnbségnek tűnik, de én azt mondom ,hogy a kor egyáltalán nem számít, addig amíg jól érzed magad vele. :)))
nov. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rendszermérnök válasza:

7: Felnőtt korban 11 év a minimum korkülönbség a férfi javára; - az alatt a természet büntet.

DE Itt nem ez volt a kérdés.

14 alatt szerintem se.

nov. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!