Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok 176 cm...

Erik MORDÁJ kérdése:

17 éves fiú vagyok 176 cm magas és 110 kg egy nyár alat kelene le adnom legaláb anyit hogy ien 75 max 80 kg legyek?

Figyelt kérdés
mondanátok ojan edzést és diétát ami egy nyár alat segit le adni a felesleget? Vagy elég az ha sokat tornázok és sokal kevesebet eszek mint edig

2016. máj. 27. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Kis segítség.

2016. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy nyár azért nem igazán elégséges 30-35 kg súlyfelesleg leadására (túl sok). Meg kell próbálni. A torna önmagában nem elég, kifejezetten megterhelő, napi több órás erőkifejtés kell, amire elsősorban az úszás a valóban hatásos, mivel a magas környezeti hőmérséklet miatt itt a fokozott hőleadás biztosítható és nem következik be hőguta. A kevesebb evés önmagában nem elég, erősen csökkenteni kell a szénhidrátok mennyiségét, növelni a bevitt emészthetetlen növényi rostok (ballasztanyagok) mennyiségét.
2016. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Még egy kis segítség:

[link]

2016. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1# köszi a linket!

Kötelező olvasmánnyá tenném az iskolákban!!!

2016. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy kis helyesírás korrepetálás sem.Borzasztó!Tizenegyig számoltam a hibákat ebben a négy sorban,aztán feladtam.
2016. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!