Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves Fiu vagyok,186 cm...

Fero22 kérdése:

17 éves Fiu vagyok,186 cm magas és 68 kg a testsulyom. Felszeretnék menni legalabb 74-75 kg-ra, próbáltam már mindent ettem akármennyit szalonna sok kenyér meg mindent, de heti 5 alkalommal eddzek focit és 68-70 kg között ingadozok. Mit egyek?

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

a foci nem sport

a férfiak kondizni járnak

2015. szept. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

tömegnövelő étrend és konditermi súlyzós edzés a neve a dolognak.

és az irományod alapján igen sokat kell olvasnod a témában.

kezd a sárga kapszula online könyvvel.

2015. szept. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy tömeget novelj, testepiteni és megfelo étrendet kell kovetni (ha nem zsiros, hanem izmos szeretnél lenni). És hogy a foci nem sport... Én mondjuk nem focizom, de a sport semmiképp sem az, ha az ember rajkodva sulyzokat emelget, majd hazamegy magában gyonyorkodni, meg a karját meregetni, mint egy b*zi...
2015. szept. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ne akarj megváltozni, így vagy tökéletes! :D a vékony fiúk sokkal szexibbek, mint az izmosak!! nekem így alkatra ideál vagy, és más lányoknak is tetszenek a vékony fiúk :D nem mindenki a nagy izomra megy..
2015. szept. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kösziii :)
2015. szept. 27. 10:22
 6/7 anonim válasza:
A foci mellett nehez rendesen edzeni de azert nyomjad kiegeszito edzeskent (fociban is sokat segit ha eros vagy). De a foci fontosabb ne menjenek egymas rovasara a sportjaid. Am a sarga kapszulat tenyleg olvasd el!
2015. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Gyors az anyagcseréd. Én is így vagyok vele megtömöm magam ahogy birom minden nap de 63 felé nem tudok menni. Suliba is elviszem a fél kenyeret.

De viszont van egy osztálytársam aki úgy néz kimint egy vaddisznó de ne eszik semmit. Suliba még sose láttam enni

2016. jan. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!