Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket megnéznek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket megnéznek a fiúk az utcán?

Figyelt kérdés
Őszintén válaszoljatok,kérlek!

nov. 24. 20:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem
nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Tegyük fel miért néznek meg mindenhol egy lányt mikor nem teszi ki mindenét, konzervatív stílusa van, nincs agyon sminkelve.
nov. 24. 22:26
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Mert szép az arca pl. Ha valaki szép/ szimpatikus, akkor smink meg kihívó ruha nélkül is az lesz, és felkelti az ellenkező nem figyelmét.
nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
néha.
nov. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
A szebbeket simán megnézik az utcán.
nov. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

A nővéremet szinte mindig megnezik, látom, amikor együtt megyünk.


Magas, jó alakja van, és szép az arca, egyenes, hosszú sötétszoke a haja. Meg akkor is megnezik, amikor össze van fogva a haja.


Engem nem néznek, rajtam nincs semmi különös, de nem is baj, én utálom ha néznek.

nov. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
En ugy oltozkodik mint egy kamionos es nem hogy megneznek de tapiznak is (1-es villamos) szoval igen hatarozottan megbanulnak akiknek nincs eletuk es egy csepp jozan eszuk sem
nov. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
14%

#1 ami nagyon is helyes!!

Én is gyűlölöm hogy a barátnőm haspólóban jár, az egyik legfeltűnőbb/kihivó ruha egy lányon távolról is. Mindig az összes fiú őt bámulja, egyszer már meg is akarták erőszakkolni.

nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
21%

1-es vagyok, örülök a lepontozásnak, úgy látszik a rendes öltözködést még nem mostanában fogják elkezdeni a fiatalok :)


Privát üzeneteket meg köszönöm szépen nem kérek ^^

nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
32%

Hát igen, sajnos a tini lányok többsége ilyen kihívóan öltözködik, és gondolom nem tetszik nekik hogy kimondjuk az igazat.

Egyébként milyen privátokat lehet kapni erre? :D

Én voltam aki egyetértett veled.

nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!