Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok lábszármelegítőben...

Lányok lábszármelegítőben jobban megnéznek az utcán? El szoktátok felejteni, hogy rajtatok van? Milyen érzés? Én is szeretnék hordani.

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem különösebben néznek meg jobban, főleg a sötétebb, fekete színűekkel, de ha már kicsit kivirít akkor megakad a szemük rajta. Nem zavar, elvégre annyira nem divat nálunk a lábmelegítő, legalábbis télen is ahhoz képest ritkán látok. A nem megszokott dolgokat megnézik az emberek.
2012. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak emiatt nem fognak jobban megnézni, ha amúgy átlagosan öltözködsz hozzá. Én mondjuk szőröset hordok miniszoknyához, rövidgatyához, na az eléggé vonzza a szemeket. [link]

Én nagyon szeretem egyébként, mert fázós lábam van, de ebben semmi gondom.

2012. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aerobicosod is van pamutból? Milyen zoknit szoktál alávenni?
2012. szept. 19. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Én idén télre vettem :) Szerintem ízlésesen hordva nem fogják lenézni, de mivel nem divat itt, így lehet megakad rajta majd néhány ember szeme :)
2012. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha lehetek őszinte, én úgy látom ezt a lábszárvédő dolgot, mintha olyanok hordanák, akiknek nem futja csizmára... nem értem mi értelme, de tényleg, ha télen fázol, vegyél fel csizmát.
2012. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!