Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz? ha mások előtt néztem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz? ha mások előtt néztem a száját 17N ő szintén 17 éves

Figyelt kérdés
nov. 26. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

Beszélt közben? Ha igen, nem az.

Nem látta más? Ha nem, nem az. Ha igen, de nem tették szóvá, nem az. Ha nem adták tovább neki, nem az. Ha tovább adták neki, de nem reagált, nem az.

Ő látta? Ha nem, nem az. Ha igen és nem tette szóvá nem az.

Simán kitudod magad magyarázni, ha rákérdezne.

Pl. Elbambultam, csak néztem ki magamból. Volt valami mögötted azt néztem/Volt valaki mögötted őt néztem. Ezzel talán ösztönzöd is, ha szeret.

nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A privát üzenetre: Akkor tudod mi a dolgod. Ha kérdezik arra az esetre találj ki egy számodra hihető magyarázatot. Ha nem teszik szóvá, ne feszengj miatta, az csak elárulna.

Csokisislernek pedig: Nem kell még több privát, elég a három is, úgy se válaszolok rá.

nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben
nov. 26. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ez gáz lenne.
nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!