Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem el egy csajtól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem el egy csajtól az instáját?

Figyelt kérdés
Nincs konkrét kiszemeltem, csak általánosságban kérdem, hogy hogy kérjem el egy csaj instáját?

nov. 27. 17:49
 1/7 anonim válasza:
100%
Oda mész és elkéred, ennyi. Vagy ha nagyon félsz, oda küldöd valamelyik haverod hogy kérje el.
nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
"Mi az instád?"
nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nyugodtan menj oda és kérd el tőle. Manapság nagyon kevesen nem adják meg csak
nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincs konkrét kiszemelted, akkor nem egyszerűbb bejelölni instán?
nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem meg nincs is instám, ha valaki ezzel a szöveggel jönne oda már mehetne is 😄
nov. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olyan esetre gondoltam mikor utcán látok random csajt és hogy milyen dumát mondjak!
nov. 29. 17:49
 7/7 anonim válasza:
100%
Szerintem menj oda nyugodtan, de ne azzal támadd le rögtön, hogy ,,mi az instád?", hanem leszólítod, mondod neki, hogy milyen csinos, bemutatkozol, váltasz vele pár szót, és utána.
dec. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!