Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az instáját vagy a számát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az instáját vagy a számát kérjem el?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akire még több mint egy éve ráírtam instán ismerkedéssel. Akkor kaptam egy elutasítást, de megjegyzem soha életemben nem láttuk egymást még akkor személyesen.

Most ugyanabba a suliba kerültünk és szívesen bepróbálkoznék nála ismét, mostmár személyesen. Valószínűleg azt sem tudná ki vagyok, hogy már egyszer nemet mondott.

Az egyik nap suli után szólítanám le. A kérdésem itt már, hogy a telefonszámát kérjem el vagy az instagramját (tudom, hogy ismerősök vagyunk instán)? Én 17 éves vagyok ő 16 lehet. Nem tudom hogy a telefonszámcsere mennyire divat ilyen korosztálynál.

Szerintek hogyan kezeljem majd a helyzetet?

Köszönöm



2023. aug. 23. 23:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Biztos tudja hogy ki vagy

2023. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
A telefonszám elavult, az instár elkérni meg hülye vagy ha ügymond duplán kéred el. Amúgy most hülyének nézed a lányt is. Egyszer már kosarat kaptál. Hiányzik még egyszer? Keress másik lányt. Hisz annyi van hogy Dunát lehet velük rekeszteni.
2023. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Ne azzal rohand le, hogy szia, teccccöl nekem, instálom.

Személyesen beszélgessél, akár több körben: először köszönés, semmi több, aztán egy-két mondat, kérdezz valamit, ha nem egyszavas a válasz, és képesek vagytok kialakítani egy jó párbeszédet, akkor az mindenképpen pozitív jel.


Lehet, hogy ekkor megkérdezném, hogy tarthatjuk-e instán is a kapcsolatot.

Nekem nincs, és nem tudom, hogy milyen, de gondolom, látni fogja, hogy ha írsz, akkor volt már előzmény köztetek, egyszer már elutasított. Ha azt mondja, hogy igen, akkor mindenképpen elmondanám, úgy érdekességképpen, kedvesen, hogy egyszer régen már kezdeményeztél nála istán, de akkor teljesen érthető módon elutasított, és nagyon örülsz, hogy most úgy hozta a sors, hogy személyesen is találkozhatsz vele.

Ezzel egyfelől megelőzöl egy buktát, másfelől lehet, hogy csak az instás ismerkedésnek szólt az elutasítás. Harmadrészt meg lehet, hogy éppen imponálni fog a kitartásod, bátorságod, hogy egy elutasítás után is a szemébe mersz nézni. Persze ha azt mondja, hogy nem, akkor azt méltósággal kell fogadni. Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy emlékszik rád, összekapcsolja a két esetet, ezért csak akkor mondanám el, ha már előtte beleegyezett. Ismételt elutasításnál felesleges.


De az instát se kell erőltetni, legyen valami ürügy, amiért kéne tartani a kapcsolatot.

2023. aug. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Kaptál egy elutasítást instán, szóval az alapból kiesik, a telefonszám meg tényleg elavult. Szóval egyik se jó igazán.
2023. aug. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Őszintén?

Engedd el.....

2023. aug. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Azért nem mindegy, hogy milyen körülmények között volt az az elutasítás.

Ha csak úgy ismeretlenül ráírt, akkor az teljesen oké, hogy jött egy elutasítás, de ha személyesen már ismerik egymást, és némileg szimpatikus a számára, akkor már egy másik helyzet állt elő.

2023. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Telefonszámát kérd el. Az sokkal jobb.
2023. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Csak simán beszélgess vele, hátha azóta más lett a helyzet. Egyébként valószínûleg emlékszik rád
nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nála esélyed. Azóta sok idő telt el. Hogy személyesen közelíted meg az jó ötlet, talán a legjobb, amit tehetsz. A telefonszámot manapság nem szívesen adják meg a csajok, valamint instán egyből rá fog jönni, hogy ki vagy, rizikós. (Nem azt mondom, hogy tagadd le, csak nem szerencsés, ha ez a kapcsolat legelején kiderül.) Facebook nem jöhet szóba?
jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Hivd el inkabb enni😊ha nem akar akkor meg el kell engedni
jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!