Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A helyes, menő fiúk az átlagos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyes, menő fiúk az átlagos lányoknak is udvarolnak?

Figyelt kérdés
Igen megosztó hogy kinek ki a szép meg a helyes de azért mindenki látja hogy ki a csinos ki a kicsit átlagosabb.

nov. 28. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én átlagosnak tartom magamat, mégis aki eddig tetszett, mindenkivel kialakult kölcsönös érzelem, és igen, helyesebb fiúkkal is, a jelenlegi páromat is kifejezetten jóképűnek tartják :D Az arcom inkább különlegesebb, mintsem gyönyörű, de sokszor ez imponál először mindenkinek, a mimikám elsősorban, nagyon jól kitudom fejezni rajta minden érzelmemet, a testem átlagos, az öltözködési stílusom kicsit elegánsabb.
nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%

"A helyes, menő fiúk az átlagos lányoknak is udvarolnak?"


Ha ez így van, az azért lehet, mert a menő fiú tudja magáról, hogy menő, és jellemző rá a féltékenység, ezért párválasztásnál maga alá lő, hogy a választott párja biztosan ne tudjon csak úgy félrelépni.


pl: 10-es csávó belő magának egy 6-os pipit, aki érzelmi és egyéb szükségleteit kielégíti, de közben nem tud olyan feszkót generálni a kapcsolatban, hogy a srácnak minden nap félnie kelljen.


Szal ha átlagosnak tartod magad, de egy menci fiú céloz rád, akkor erősen gondolkozz el a kapcsolat által nyújtott előnyök és hátrányok részen. Amúgy meg senkit sem ítéltek még el azért, mert jóképű pasassal volt ideig-óráig. Próbáld ki te is, ha lehetőséged lesz rá!

nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

"mindenki látja hogy ki a csinos ki a kicsit átlagosabb"

Igen. Hogy szerinte ki a csinos, és ki az átlagosabb.

nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Szeretnéd, hogy udvaroljak neked?
nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

"pl: 10-es csávó belő magának egy 6-os pipit, aki érzelmi és egyéb szükségleteit kielégíti, de közben nem tud olyan feszkót generálni a kapcsolatban, hogy a srácnak minden nap félnie kelljen"


Ez baromság. Én magamat egy abszolút Top G-nek tartom ami abban is megmutatkozik, hogy az önbizalmam is megfelelő szinten van. Nem vagyok nárcisztikus ezért nem 10/10-re értékelem magamat csak 10/9.5-re, de eszem ágába nem jutna attól félni, hogy a barátnőm talál tőlem jobbat vagy megcsalna. Akinek ilyen papucs mentalitása van az a csávó elvből nem lehet 10-es.


Viszont a sztenderdjeimből nem adok le, ha egy csaj tetszik (függetlenül attól, hogy hanyas) akkor egyszerűen megpróbálok kapcsolatba lépni vele, viszont sosincs olyan, hogy valakit magamhoz képest túl jónak titulálnék vagy attól félnék, hogy kevés vagyok valakihez. Ugyanezen elv alapján nem fogok csak azért egy csajjal randizni, mert biztos vagyok benne hogy nem kellene másnak.

nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
5: 👏 Nagyszerű, érett felnőtt gondolkodásod van, csak hát ez itt a tini kategória. A tiniknél meg még minden a külsőségekről szól, főleg a "szebb" "tehetősebb" körökben.
nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 én is így gondolom
nov. 28. 19:40
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Neked udvarol egy meno fiu?
nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 nem tudom miért de mindig a menő fiúk néznek meg?
nov. 28. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!