Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy a "Tini párkapcsolatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a "Tini párkapcsolatok" egy külön kategória az azt jelenti hogy minden átlagos tininek van már párkapcsolata? 17/l

Figyelt kérdés
Ez hozzátartozik a tinédzserkorhoz? Nekem még barátaim sincsenek, nem is szólok senkihez. Még lány barataim sincsenek. Soha eletemben nem volt még fiúm. Még egy fiú kezért ae fogtam meg soha. Elszomorít hogy nem vagyok az átlag tagja es ez az oldal méginkabb azt erősiti bennem hogy ez így van. Nekem nem is volt tinédzserkorom. Már kinövök a tinikorból és semmi olyat nem csináltam amit egy tini nek szokás: nem cigiztem,nem buliztam, nem voltak barataim és baratnőim, nem voltam csajos partin, nem hivtak még siha buliba,nem drogoztam, nem volt szerelmi banatom, nem ittam alkoholt, (az antidepresszansok miatt) nem voltam még részeg, nem csókolóztam. Tisztaban vagyok vele hogy egy ember miatt nem helyes megváltoztatni egy egész kategoriát de szerintem mások is vannak olyan helyzetben mint én. Sajnos a csúnyácska testesebb félénkebb lányok tucatjai jártak ugy mint én akiket ez a kategória kirekeszt. Azt sugallja hogy egy átlag tininek van párkapcsolata.

2023. jan. 31. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/1283 A kérdező kommentje:
Az is erdekes hogy a "tini párkapcsolatok" egy külön kategoria és nem a "párkapcsolatok" kategorián belül található. De "vallás" mint külön kategória nincs, hanem a "kultúra és közösség" kategoriában van.
2023. jan. 31. 21:06
 2/1283 anonim ***** válasza:
97%

A saját problémáidat próbálod az oldalra kivetíteni, ez egy kérdésbe burkolt panaszkodásról szól és nem a gyakorikerdesek adminisztrációjáról.

A válasz röviden és tömören: igen. Nem kirekesztő az oldal, csak mert nem körülötted forog a világ.

2023. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/1283 anonim ***** válasza:
92%
Mivel leggyakoribb téma mint hozzád hasonlók akik nem tudnak mit kezdeni egy kukival és itt kérdik meg ezáltal van ilyen téma.
2023. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/1283 A kérdező kommentje:

#2

De akkor nem vagyok átlagos tini mert nincs es soha nem is volt párkapcsolatom? Tudom majd most idejön kommentelni a kerdes ala a sok szexi vékony sován- 16 éves csitri akik megszolnak majd hogy nem vagyok átlag tini és öljem meg magam

Már megszoktam :)

2023. jan. 31. 21:13
 5/1283 anonim ***** válasza:
97%
Miért lenne kirekesztő? Nyilván azok számára van fenntartva a kategória, akiknek van párkapcsolata (és ezzel kapcsolatos kérdése vagy problémája), vagy aki hasznos válaszokat tud adni. ...de az sem tilos (sőt, teljesen logikus), hogy ha neked tiniként nincs párkapcsolatod, de szeretnél, akkor ezt a kérdést ott tedd fel, abban a kategóriában. (Amúgy mi a gond, miért vagy ennyire visszahúzódó?)
2023. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/1283 A kérdező kommentje:

Hát én sokkal csunyább vagyok mint a többi tini és soha nem is szolnak hozzám

Az osztályban a szamárpadban ülök, a nevemet se tudjak sokan. Az is hozzatartozik hogy engem még soha nem hivtak buliba mert az antidepresszánsaimra nem ihatok alkoholt. Meg hat ugye nincsenek barataim akik elhivjanak. Felőlem sosem erdeklődtek a többiek bármilyen közösségben is voltam. Egyszerűen minden téren undorító vagyok szerintem. Valahogy soha senki eszre se vett. Nem jöttek oda hozzám baratkozni. Mindig én kuncsorogtam oda.

2023. jan. 31. 21:33
 7/1283 A kérdező kommentje:

Ja és akkor eg- atlag tininek van párkapcsolata csak nekem nincs? Az hogy valakinek nincs attól még lehet hogy szeretne

De mondom hogy eselyem sincs mert nem hivnak buliba es nincsenek barataim

Amugy 1 ev es vege a tinikoromnak szoval elmondhatom hogy soha nem is volt tini korom

Egy atlag tini szerelmi banat miatt bedrogozza magát és berugva hány en meg még azt sem tudom milyen érzés a szerelem

De nem vagyok frigid

2023. jan. 31. 21:35
 8/1283 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon frusztrált vagy kérdező. Van itt vádaskodás, önsajnáltatás, a 'ha nekem rossz, másnak se legyen jó' hozzáállás, majd a végére még egy kis passzív-agresszív ":)" is bekerül, közben meg rongyosra van sírva a szemed, mert látványosan szenvedsz.

És itt lehet nem is az a legnagyobb gond, hogy dagadt vagy (mert mindenféle szerencsétlen nyomoronc megtalálja idővel a párját a vaktól a fél lábún át a fogyatékosig - és ez alatt azt kell érteni, hogy nem csak a kifutómodelleknek és címlaplányoknak van párkapcsolata), hanem mert ilyen a gondolkodásod.

2023. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/1283 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológus
2023. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/1283 anonim ***** válasza:
96%
Bocs, egy kiegészítés: nem láttam az utolsó két kommentedet mert közben írtam a választ, így nem arra reagáltam, ezt vedd figyelembe.
2023. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!