Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép lányoknak csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányoknak csak a jóképű fiúk udvarolnak?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert általában nem szokott olyan történni hogy egy átlagosabb fiú egy 10/10-es lánynak csapja a szelet mert ő is tudja hogy nincsenek úgymond egy "súly csoportban".


Meg általában a menőbb fiúk lenézik aki olyan átlagos lány én azt veszem észre.


Ti hogy gondoljátok?



#tini #szép #átlagos #Önmagunk keresése
nov. 28. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem, "szép lányoknak" mindenféle aberrált, perverz idős ember és selejt fuckboy is írogat, küldözgetik a szíveket, kapják a "szia cica van gazdád?" típusú magasröptű kérdéseket privátban.
nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 én most a való életre gondolok nem az instára meg hasonlók
nov. 28. 19:26
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Normál esetben egy ÉRTELMES ember nem kategorizálja sem magát, sem mást ilyen 10/ fokozatokba. A másik meg, hogy aki annyire önbizalomhiányos, hogy elképzeli, miért NEM sikerülthet, annak tényleg semmi esélye.

De egyébként egyszer ne ilyen hülye elméletekkel foglalkozz, hanem menj ki az utcára a valós életbe, és akkor észreveszed, hogy ilyen nincs, vannak szép lányok szép fiúkkal meg csunya fiúkkal, meg valahol a kettö között bármilyenekkel. Ugyanis ez csak egyes incel körökben lézetö megállapítás, hogy a kinézet számít, a valóságban sokkal inkább az ember

nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Először úgy voltam, hogy normális választ adok, de aztán tovább olvastam és rájöttem, hogy erre nem is lehet és nem is kell, hogy agyjak egy olyan embernek aki kategorizálni akarja az embereket és saját magát.
nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem "súlycsoport", hanem önbizalom kérdése. Ha valakinek van önbizalma, akkor simán van esélye nagyon szép csajoknál is.
nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
lány kérdezi?
nov. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 igen
nov. 29. 14:35
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Meg a tökösek.
nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

szerintem átlagon alatti fiúk is probálkoznak szép lányoknál, csak nyilván hamar lekoptatják őket

és amelyik szerinted menő fiu lenézi az átlagos lányokat, az nem menő hanem egy bunkó.

nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
A "szép lányok" nem a külsőt, hanem a belső értékeket fogják nézni
nov. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!