Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnád karácsonyra a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnád karácsonyra a párodtól a jogosítványod finanszírozását, ha a szüleidnek nem telne rá?

Figyelt kérdés
Neki aprópénz, és nem is kérné vissza.

dec. 2. 02:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Egy tini honnan venne kb 1 millat? Kamu szagot erzek terjengeni.
dec. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4%
Nem, inkább azt az összeget amit a párom a jogosítványom finanszírozására szánna beleinvesztálnám a szüleim továbbképzésébe, hogy ne aluliskolázott prolik legyenek akiknek szégyenszemre felnőtt ember létükre annyi megtakarításuk sincs, hogy a gyerekének finanszírozni tudják a jogosítványát...
dec. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1.


- Miért lenne tini?

- Diákmelóról hallottál?

- SOK sulisnak van csúcs Iphone, 150+ -os cipő, 1M-es gamer PC,..., és ott sem kérdik miből van.

dec. 2. 02:30
 4/16 A kérdező kommentje:

2. SOK diplomás családnak sem telik rá, főleg, ha van 2-3 gyerek, meg apunak az első családra gyerektartás, vagy egy röpke 45 éves lakáshitel.

Egy B jogsi manapság 400+.

dec. 2. 02:35
 5/16 Kitana. válasza:
94%
Bármit elfogadnék a páromtól, ha van már annyira komoly a kapcsolatunk, tehát nem egy pár hónapos járásról van szó.
dec. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Èn elfogadnám ha nem pár hónapja ismerem.
dec. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nyelvvizsgámat fizette ki az akkori párom, mert akkor halt meg apukám, nulla pénz volt a családi kasszában, a vizsga meg x időn belül meg kellett, h legyen.


De én nem ajándékként fogadtam el, visszafizettem neki 3 részletben.


Mi ekkor már 3 éve együtt voltunk.

dec. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
79%

Nem, saját keresetből oldottam meg, addig a vágy sem esett ki a számon.

Nem tudom mi a f@sznak minden fiatalnak rögtön jogsi, ezer más dolig van ami a felnőttséghez kell. Ismerek olyan 18 évest akinek azt mondták a szülei, egyetem után finanszírozzák majd, addig a tanulásra koncentráljon, az a hálátlan kis szaros meg kiment külföldre egy pasihoz és nem áll szóba a szüleivel mert nem tamogatták az instaprosti törekvéseit.

dec. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én elkezdtem dolgozni, össze raktam magamnak a jogsi árát, amikor összejött, elkezdtem. Sajnos jött közbe egy másik kiadás. Így akkor abbahagytam. Majd párom letette az összeget az asztalra és közölte, hogy ez nem ajándék, nem kell köszöngetni, ez természetes dolog, mivel egy pár vagyunk. Ő megteheti, hogy csak úgy leteszi az asztalra, én nem. De azt mondta, hogy ez épp ugyan olyan természetes dolog, mint ahogy én vacsorát teszek az asztalra meg gondoskodom róla.


Nem vagyunk házasok, nincs gyerek, párkapcsolatban vagyunk.

dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem van az a helyzet, amikor el lehet fogadni.
dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!