Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnád karácsonyra a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnád karácsonyra a párodtól a jogosítványod finanszírozását, ha a szüleidnek nem telne rá?

Figyelt kérdés
Neki aprópénz, és nem is kérné vissza.

dec. 2. 02:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Biztos nem.
dec. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%

Én se fogadnám el, de hát én, én vagyok.

Nyilván én az élet nehezebbik oldalát választom.

Amíg nincs pénzem jogsira, addig nem lesz jogsim.

dec. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem egy viszonylag friss kapcsolat, lehet, elfogadnám, nem tudom ezt így megmondani.

Valószínűleg rosszul érezném magam, hogy "ráakaszkodok", de ha már X éve együtt vagyunk, akkor könnyebben fogadnám el

Ha megteheti, és neki tényleg "aprópénz", akkor hajlanék az igen felé, de mindig észben tartanám, hogy gyakorlatilag tőle kaptam a jogsit

dec. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
Mivel tini kapcsolatrol van szo, nem.
dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem inkább később lett jogsim. Úgyse volt autó se. Tininek meg felesleges is, főleg ilyen körülmények között.
dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
kamu kérdés
dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!