Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy nem követ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem követ vissza de amikor írok neki akkor egyből válaszol?

Figyelt kérdés
(lany vagyok) szóval amikor elosszor meglattam a suliban azt a bizonyos fiut akkor mar aznap megkaptam az instajat az egyik osztijatol, es hat bekovettem aztan egyszer veletlen ki utanna megint vissza :/, aztan veletlenul megint ki es most nem kovettem vissza de a napokban reagaltam a storyara es ra par percre valaszolt is , elbeszelgettunk aztan csak le reagalta amit irtam ,mondjuk ejfelkor volt szoval elkonyveltem magamnak hogy biztos csak keso van, de ugye ma arrol tett ki storyt amirol beszeltunk es arra is reagaltam es akkor is csak le reagalt. A iskolaban is tok sokszor ossze futunk pl amikor gyakszim volt (mivel fotosnak tanulok igy gyakorlatom van)akkor ugye en lementem a barataimhoz es o meg ugye fel jott a barataihoz es igy minden szunetben talalkoztunk es nem mertem rakoszonni de o ram mosolygott :D, ami a lenyeg hogy ossze vagyok zavarodva

dec. 25. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem tünt fel neki vagy csak annyira nem érdekled vagy nem vagytok annyira jóba hogy vissza kövessen téged
dec. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Irj ra higy hogy vagy vagy boldog karit vagy barmivel🙂 nem tudom mi volt a storyy amit kirakott de ha beszlgetetek rolla es kirakta mar az is valami biztos nem vagy közömbös szamara🙂 irj neki szurkolok🙂
dec. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1# igazabol sosem beszeltunk meg es raadasul o masik evfolyamba is jar
dec. 26. 10:10
 4/6 A kérdező kommentje:
2# koszonom 🙂
dec. 26. 10:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akar nyomulósnak tűnni.
dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a követés semmit nem számít az üzenettel szemben.
dec. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!