Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lányra rá írók 2x,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5bence5 kérdése:

Ha egy lányra rá írók 2x, látta de nem ír vissza ha rá irok harmadszor akkor azt már zaklatásnak veheti? (1 nap telt el hogy nem válaszolt és nem irtam neki)

Figyelt kérdés

2016. ápr. 14. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
ha egy lány azt irja hogy ehez most nincs kedvem de máskor jól elbeszelünk, néha ő keres akor lehet teleg nincs kedve?
2016. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha közli, hogy nem akar veled beszélgetni, és te csak azért is folytatod, az zaklatás. Amég nem közöl veled semmit, úgy oszthatod neki a betűket ahogy akarod. :)
2016. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia, Hogy vagy? kérdésre semmit nem írt vissza.
2016. ápr. 14. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:

majd ír, ha szeretne

Zaklatásnak gondolhatja.



vagy csak éppen nincs olyan passzban, hogy ismerkedjen, kapcsolatot építsen. Nem szeretem ezt a látta dolgot, pont ezért, mert ilyen bizonytalanságot ültet el az emberekben. Csak stresszel, meg idegesít. Már szerencsére rájöttem, hogy nem kell figyelni, és aztán van aki, végül nem válaszolt tényleg... hát van ilyen, de még van sokezer másik lány a közelben.

2016. ápr. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!