Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért gáz? Lehet ez alapján...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért gáz? Lehet ez alapján ítélkezni?

Figyelt kérdés

Sokan az alapján ítélnek meg fiúkat, hogy hány lányt kövtenek instán, vagy hány lánynak kommentelnek.


Ebből hogyan szűrik le, hogy ki mennyire megbízható?

Simán lehet, hogy valaki sok lányt ismer iskolából, rokonságból, tehát szerintem ez alapján nem lehet ítélni.


A másik oldalról nézve pedig hány híresség, felnőtt, tini van aki sok nőt/lányt követ? Nagyon sok és mégsem volt kapcsolatuk a legtöbbel, tehát nem kell rosszra gondolni.


Miért ez alapján ítélnek? Mit szoltok? Várom a kultúrált, kifejtős véleményeket, boldog új évet!



dec. 31. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert csak a lúzerek veszik körbe magukat lány barátokkal, és simpelnek insta kommentekben nekik.
dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha még csak nem is barátok csak ismerősök?
dec. 31. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy nagyon komplex helyzet. Alapvetően azt mondanám, hogy ez alapján butaság ítélkezni. Viszont nagyban függ attól is, hogy mondjuk a követett lányok közül hánnyal beszél/beszélt privátban, miket kommentel a lányoknak és hasonlók. Az ítélet egyébként onnan ered, hogy a sok követés révén sokkal több a kapcsolata a srácnak, ezért nagyobb esély van az elcsábulásra is, viszont ha valaki erre amúgy is hajlamos, akkor bárhol máshol is megtörténthet ez.
dec. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Lehet haveri viszony is,sőt szerintem sok fiú,azért veszi körbe magát csajokkal,mert szereti azt a fajta figyelmet,amit a lányoktól kap,de nem akar barátnőt .Szerintem se lehet kimutatni egy srác megbízhatóságát,abból,hogy hány csajt követ.
dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Instan lehet venni követőket. Nem drágák. Több csomag is van.
dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Teljesen egyet értek az eddigiekkel.

#5 követőket lehet venni, viszont az ismerőseimet mindenképp követni szeretném és ők is engem.

dec. 31. 17:55
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Talan azert lehet rossz mert ha azt latja egy lany hogy pistike 3000 lanyt kovet. Hogy lehet hogy midenkinel beprobalkozott . Ez lehet a rossz oldala a sok követő ek s lehet ezert a lany nem is jon osszeba sraccal
dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 mondjuk ha valakinek nagy sikere van és esetleg sokan követik mert érdekes dolgokat posztol akkor azt nem érdemes feldani ilyenért.
dec. 31. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!