Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sírhatott a srác a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírhatott a srác a találkozásunk végén?

Figyelt kérdés

Összehozott az élet egy külföldi sráccal szilveszterkor, csak erre utaztak le és ma már mennek is haza a barátaival. Nagyon jól kijöttünk sokat beszélgettünk, nevettünk együtt és elcsattant egy csók is. Amikor felmentünk iszogatni hozzájuk percekig néztünk egymás szemébe és olyan volt mintha kizártuk volna a világot. Hajnalban haza kísért végig arról beszélt hogy mennyire tetszik neki a személyiségem és mindenem, amikor pedig a kapuba értünk megint csókolóztunk és utána elkezdett könnyezni. Kérdeztem miért annyit mondott hogy “te”.

Nem tudom mi lehetett az oka hiszen csak aznap este találkoztunk.



jan. 1. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálta, hogy ennyi volt.
jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Sajnálta a lóf@szt, azt sajnálta, hogy nem hajtotta be a macit a málnásba.
jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Pff, mázlija van a csókának, hogy elutazott, így legalább szép emlékei maradnak rólad, és nem fog szembesülni az érzelmi intelligenciád fájó hiányával 1 hónap múlva...
jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

"Nem tudom mi lehetett az oka hiszen csak aznap este találkoztunk."


Ez kicsit eléggé empátia mentes tőled xd

jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
A parfümöd csípte a szemét.
jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Attól hogy neked ez ilyen mindennapos dolog volt, neki talán jelentett valamit és bántotta a tény hogy ennyi volt, nem találkoztok többé.
jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Bepiált, ennyi. Máskor gondolkozz el rajta, hogy mennyire okos ötlet egy vadidegen lakására felmenned iszogatni.
jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Szép kis családból való lehetsz, hogy felmentél egy vadidegen pasi lakására iszogatni. Egy úrihölgy ilyet nem tesz. Hallatlan, hogy mik történnek manapság. Mi annak idején az utcán is csak kisérővel járhattunk, micsoda világban élünk.
jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elkérted legalább az elérhetőségét? Valamilyen módon tudod még keresni? Nyilván sajnálta, hogy vége.
jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg átvertek,említette hogy keresni fog mi csak táncoltunk meg az állomásig kísért,de ott ahogy elköszöntünk azóta semmi.. Nekem is rossz volt és akkor mivan? Enged el, könyveld el annak hogy volt egy jó szilvesztered lett aki szebbé tette,ennyi,kit érdekel mit gondol más. Nem lefeküdtél vele,akkor miért lenne gáz viselkedés? Meg amugy is senkinek semmi köze ahoz mitcsinál a másik ő élete.
jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!