Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Időt kért a lány csak le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időt kért a lány csak le akart koptatni vagy tényleg időre van szüksége? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy lánnyal kb 2 hétig beszéltünk még a találkozás is szóba került és azt mondta persze találkozhatunk utánna elég mély témákról is elkezdtünk beszélni de egyszer azt írta, hogy időt szeretne ne beszéljünk egy fél évig utánna találkozhatunk. Azt is megbeszéltük hogy ő ettől függetlenül megnézi az üzeneteimet de írni nem fog. Szóval vajon lerázni akart vagy csak tényleg szeretne egy kis időt? Szerintetek?

jan. 11. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hétig beszéltetek és fél év időt kért? Kicsit rossz arányban van a kettő egymáshoz, sajnálom de szerintem inkább le akar rázni, úgy van vele hogy fél év után már te úgysem akarsz tőle semmit. Persze lehet csak én gondolom így.
jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én szerintem is le akart rázni csak kíváncsi voltam más hogy látja. Köszi a gyors választ amúgy.
jan. 11. 23:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fix, hogy le akar rázni. Esetleg az lehet még, hogy tartalék lettél.
jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
nembizos h le akar rázni,lehet hogy saját magát,vagy téged,nem tartja/nemérzi késznek,elég érettnek 1párkapcsolatra,elköteleződésre,satöbbi.
jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es igen az is lehet, hogy nem tart elég érettnek. Amúgy még annyit hozzá szeretnék tenni, hogy még írt így karácsonykor meg újévkor hogy kívánjon boldog ünnepeket szóval nem teljesen zárkózott el az írás elől.
jan. 12. 14:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Két hétig beszéltetek csak? (Az, hogy boldog ünnepeket kívánt, semmit se jelent.) Nehogy eszedbe jusson fél évet várni rá! :DD
jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából már lassan letelt a fél év. Eddig se vártam rá nyugi csak úgy gondoltam feldobom a kérdést.
jan. 13. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy két hétig beszéltetek, aztán a nagy semmi, aztán az ünnepek előtt előkerült megint? Felejtős! Megint dobni fog, csak ló helyett lennél jó szamárnak.
jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Le akart rázni. Fél év? És megnézi az üzeneteidet, de nem ír? Ez koptatás.
jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!