Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dumáljuk már ezt ki :D Szerin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dumáljuk már ezt ki :D Szerintetek?

Figyelt kérdés

Csáó Csaó, köszi, hogy meglesed a kérdésem :)!

Szóval megfogalmazódott bennem egy szimpla kérdés miszerint tudtom szerint nem tetszem senkinek se.(ez amúgy nem nagy probléma de adna egy kis jó kedvet😅😄)

185 cm magas vagyok

A hajam egy része elől szőke még hátul barna, mellesleg még a szemem kék is mellé.

Szemüveges vagyok(szerintem ez a hátulütője ennek, de ez ellen nincs más megoldás jelenleg:DD)

Testalkatilag inkább tartozom a vékony/ enyhén szálkás emberek közé a magam 60 kilójával.

Motorozom illetve kiskosarazom is.

Dobtok egy véleményt erről?

Nem az a bajom, hogy nincs barátnőm hanem, hogy mi lehet velem a gond😉.

Köszi a figyelmet!

Ha érdekel még valami akkor kérdezz nyugodtan:)



2021. szept. 1. 00:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Ez a kiskosarazás (???) lehet a gond, azért kosaraz ki mindenki. Vagy mert magad se tudod, milyen hajad van.
2021. szept. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Külsőre esetleg szedj magadra izmot, mert 185/60 nagyon pálcika.


Belsőre a stílusod elég mesterkéltnek és izzadtságszagúnak tűnik igy íráskép alapján, nyilván ez élőben más, de lazulj le.

Nem mindenkinek jön össze tiniként a móka, fejleszd magad, állj irányba, építs önbizalmat másban

2021. szept. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es a úgy megfelel, hogy szőkésbarna?
2021. szept. 1. 00:41
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem vékony, szálkás. hanem cingár. :)
2021. szept. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
100%
Kontaktlencse?
2021. szept. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szemüvegkeretet választottál, ami jól áll?

Egyébként ezek csak külső dolgok, talán a belsődben van olyan, amim dolgozni kéne. Pl elég laza vagy, van-humorod stb. :)

2021. szept. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kényszeredetten bevágódni ennyi smileyval és kinevetni magad. Önbizalomhiányod van. Ha nem kérsz előre bocsánatot azért, mert létezel - ami szimpla rossz szokás is lehet - , máris értékesebbnek fognak mások is tartani. Ne úgy állj a világhoz, hogy biztos mindenkinek könnyebb és mindenki jobb nálad. Mert mindenkinek van valami keresztje, mindenki fél valamitől és senki nem tökéletes.
2021. szept. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs veled, külsőre sem. Valószínűleg testileg kicsit későbben érő típus vagy. Amíg kialakul a férfiasabb külsőd, "gyúrj" bátran a lelki dolgokra, építsd a bensőd. Majd lesz párod.
2021. szept. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a belsőd miatt nincs, valószínűleg vagy mint mindenki más. Érdemes inkább a belső tulajdonságokra pontosítani, pl:vak randi.
2021. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%
Bocsi, de ha 185 cm vagy, és 60 kiló, akkor az sehogy sem enyhén szálkás, legfeljebb k*rva vékony. Talán 5 centivel vagyok magasabb nálad, de még így is 10 kilóval nehezebb, annak ellenére, hogy még én is vékonynak számítok.
2021. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!