Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam a barátnőmmel, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel, de most nem akar visszafogadni. Csak úgy tudnám elérni hogy visszafogadjon, hogy elérjem azt hogy jól érezze magát velem és akkor talán hiányozni fogok neki. Erre van egy hetem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Milyen programokat ajánlanátok nekünk?

jan. 19. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szakítottam a barátnőmmel, de most nem akar visszafogadni. ' - milyen meglepo, nem hagyja hogy kenyed-kedved szerint dobald ide-oda. Ha van esze, soha tobbet nem all szoba veled.
jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha szakítottatok, akkor hol érezhetné jól magát veled?
jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
66%
jó nagy papucs lehetsz
jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nem kötelező visszafogadnia téged. Jó nagy pancser vagy ha csak azután értékeled miután otthagytad.
jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár így jártál
jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el. Keress mást.
jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Elszúrtad, vége van. Legközelebb gondolkodj
jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!