Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lánynak nem tetszem és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánynak nem tetszem és barát szeretne lenni?

Figyelt kérdés

Helló mindenki. Van egy lány akivel írok, viszont van neki egy fiú barátja.

Megkérdeztem a lánytól hogy tetszem-e neki de nem-et mondott többször is. És azt mondta nekem hogy ő barátként tekint rám. Nagyon messze lakom a lánytól, és a fiú barátja is akit nem ismerek. A lány viszont legelsőnek hozzám jön el, a barátjával még nem találkozott és velem fog elsőnek. A puszit és ölelést meg engedi nekem akkor még is mit jelenthet ez az egész?



jan. 19. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnak akar, világosan elmondta. Mi a kérdés?
jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátod akar lenni.

Mit is akarnál amúgy ha nagyon messze lakik. Ez így a legjobb

jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
jan. 19. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

"A puszit és ölelést meg engedi nekem akkor még is mit jelenthet ez az egész?"


Azt hogy egy ribi.

Akkor most van pasija vagy nincs? Ha van és ezt megtudná, biztos nemsokára már más után nézhet.

jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta nincs pasija, de még is be van nekik állítva fb,és instán is hogy együtt vannak? érdekes nem? és lány nagyon kiváncsi rám de hozzám jön el elsőnek nem ahhoz aki tetszik neki xD
jan. 19. 22:49
 6/6 anonim ***** válasza:
És ezt miért nem kérdezed meg tőle? Vagy a fiútól is.
jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!