Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatok az online...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok az online ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Kinek mi a véleménye és esetleges tapasztalata az online ismerkedéssel? Ha találkoztatok személyesen is, az mennyi idő után történt és mekkora volt a távolság köztetek?

Baráti és párkapcsolati is jöhet.


Kérlek írjátok hozzá a jelenlegi életkorotokat és nemeteket.



jan. 22. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

41F

Katasztrófa

Még vissza se írnak

Bezzeg ragadós légypapír arcátlan kisebbségi meg csorgó nyálú öregasszony az lenne az meg kell a francnak

Nemtudom mi van a társkeresőkkel, valamiért nem működnek pedig vannak fenn lányok (férfiak is biztos de én azokat nem nézem)

jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

19L

Én így ismerkedtem meg a barátommal,kb 2 vagy 2 és fél hétig beszélgettünk,aztán személyesen is találkoztunk.kb 100km-re lakik tőlem.2 éve együtt vagyunk.

jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Erzelmileg osszetort akkoriban az a fiu, aki mai napig Lengyelben el es online ismerkedtunk. 1 evig voltunk egyutt. Sosem olelhettem meg, sosem bujhattam vele ossze, pont, amikor a legnagyobb szuksegem volt ra. Mas lanyokrol meselt neha. Szar ugy. Barki mondhat barmit, a valo vilagban egy igazi szerelem nem online ismerkedessel kezdodik.


27/L

jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

1. Sztori: a facebook bedobott egy csajt, az öcsém pedig mondta, hogy úgysem merek ráírni. Én persze azonnal ráírtam, 2 és fél hétig írogattunk neten, aztán Pesten volt dolga, így összefutottunk. Pest-Kecskemét lett volna a táv, de végül nem jött össze, valószínűleg számára nem voltak elfogadhatóak a világnézeti különbségek.

2. Sztori: szintén az öcsém miatt indult a dolog, ugyanis megmutatta a randochat nevű appot, amin lehetett anonim módon trollkodni. Egyszer szembejött egy csaj, akinek ugyanazt írtam, mint bárki másnak, de normálisabbnak tűnt, ezért nem szivattam meg. Mint kiderült, ő is csak velem tett kivételt. Átmentünk messengerre, aztán tali, jelenleg pedig kis híján 2 éve együtt vagyunk Pest-Debrecen távolság mellett.

jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden barátnőm online ismertem meg, jelenlegi barátnőmmel itt gyakorin "találkoztam" és ennél jobb kapcsolatom aligha lehetne.

Barátokkal más a helyzet, a legtöbb ember felszívódik hamar, talán 3-4 ember volt az évek alatt akik huzamosabb ideig megmaradtak de egyikkel se beszélek már 21/f

jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Különféle életkoraimban több embert is megismertem innen is meg más netes felületeken is. Volt, akivel csak barátság lett, van akivel annyi sem, mással meg tartós kapcsolat is lett.


Nem az a fontos, hogy neten indul-e egy ismeretség, hanem hogy abból emberileg és a való életben mit és hogyan tudtok összehozni.


Ha valakivel csak beszélgetni akartok, akkor nem szükséges személyesen találkozni. Viszont ha kapcsolat a cél, akkor érdemes a netet inkább csak az egymásra találáshoz felhasználni és minél hamarabb élőben folytatni az ismerkedést az élő emberi kapcsolatokra vonatkozó szabályok szerint.

Nem érdemes túl sokáig húzni online az ismerkedést a személyes találkozás előtt, mert az nagyon könnyen félreviheti a későbbi élő ismerkedést.

Írásban kommunikálni, csak 1-2 fényképet látni, akár videóval kommunikálni nagyon más, mint élőben. Túl sok mindent tud az ember kitalálni a saját vágyaiból kivetíteni a másikra, miközben a valóság teljesen más lehet. Az élő kommunikációnál egészen mások a gesztusok, benyomások és a vonzalom kialakulásában a szaglásnak, hormonoknak és egyéb biológiai tényezőknek is rendkívül nagy szerepe van. Ami miatt kellően nagy gubancot okoz, ha online túl sokáig húzzátok, aztán személyesen meg nem úgy alakul az élmény, mint hittétek, vagy reméltétek.

jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os, ez igaz
jan. 24. 21:49
 8/15 anonim ***** válasza:

Az online ismerkedésnek ugyanúgy meg vannak a maga hiányosságai, nehézségei, mint az élőben ismerkedésnek is - csak kicsit mások, de még ez sem feltétlenül igaz, hogy annyira mások. Élőben is lehet ugyanúgy felületesnek lenni, másmilyennek kiadni magad, ahogy a neten is lehet ugyanígy viselkedni, vagy pont az ellenkezőjét tenni, tartalmasan és őszintén kommunikálni, felvállalni magad.


Nyilván a neten tudod magad nagyon másnak kiadni, mint amilyen valójában vagy. Élőben nehezebb egy kövér szakállas pasinak elhitetni, hogy ő egy vékony lány. De az őszinteség nem csak végletekről szól. Az például élőben is mindennapos, hogy valaki hűségesnek, romantikusnak, komoly kapcsolatot kereső mély érzésű monogámnak adja ki magát, miközben több embert is hülyít, kapcsolat mellett kavar és csak addig akar komoly kapcsolatot, amíg ágyba bújtok.

Az ilyen hazugságokat meg még csak nem is biztos, hogy élőben könnyebb kiszúrni, mint a neten keresztül.


A legfontosabb helyén kezelni a dolgokat. Amíg nem találkoztál valakivel élőben, addig nem ismered, hogy tényleg úgy néz-e ki, ahogy mondja magáról. Amíg nem nyertek bizonyítást valakinek a szavai, addig csak szavak - mindegy, hogy élőben, vagy neten adja elő.


A net lehet jó eszköz arra, hogy olyan emberekkel kerülj kapcsolatba, akikkel élőben nehezebb lett volna. A többi utána már az embereken múlik és ezt az emberi tényezőt nem lehet megspórolni.

jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált, mindenkinek ajánlom.
febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 LeviAckerman11 ***** válasza:
0%

Rossz tapasztalataim vannak, igy el is engedtem az egeszet.


Eddig 2 kapcsolatom volt online, mind a ket lany megcsalt.


Amig nem talalkoztatok eloben, addig ketlem, hogy ez egy kapcsolat lenne, mert nem ismeritek egymast es interneten barki tud egy alarcot viselni amibol akadhatnak negativ meglepetesek is.


Persze nem kollektiven nezem az online ismerkedest, mert lehet sikeres kapcsolat belole, csak az olyan ritka, mint a feher hollo.

márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!