Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire gáz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire gáz első csóknak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és még nem volt barátom (tudom hogy fiatal vagyok de én úgy vagyok vele hogy aki nem férjet keres az szívfájdalmat,de tudom hogy az első barátom valószínűleg nem az utolsó lesz =>tehát ilyen téren kicsit jobb mentalitásúnak tartom magam a többi 17 évesnél). Az egyik buliban beszélgettem egy nagyon helyes külföldivel és egyik pillanatban csak lesmárolt. Kérethettem volna magam meg tudom hogy ribiség kicsit, de tényleg nagyon bejött a fiú meg már nagyon vagytam az első csókra

Ez szerintetek mennyire kínos?



febr. 22. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Semennyire.
febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
“aki nem férjet keres az szívfájdalmat“ Ezt milyen szépen megfogalmaztad. ❤️ 17 éves korod ellenére megértettél egy igen bölcs gondolatot. Szerintem a smárolás csak megtörtént veled. Szerintem a felfogásodban átkeretezheted, és a későbbiekben annak tudhatod be az Igazi Első Csókot aki ezt Megérdemli Veled. Remélem segítettem, jobban elfogadni magad, és a történteket. 31/F
febr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Istenem most annyira boldog vagyok

Amúgy ez már egy több hónapos történet csak most jutott eszembe, de egyáltalán nem bántam meg (csak a kicsi én túl sok disney mesét nézett tehát nagyon beleképzeltem az elsőbe a nagy Ő-t😅)

febr. 22. 23:46
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
“a kicsi én” Hogy te milyen aranyos vagy. (: Őrizd meg ezt az énedet is miközben felnősz. Szerinte egy főnyeremény leszel. #2
febr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
*m
febr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
5%

Ez valami gátlástalan fekete migráns volt?

Nem vetek rád követ, fiatal srácként dugtam olyat, hogy nem mondom meg.

De ez csak szex, élvezés.

Afrikai migráns majd jól megver kihasznál, te tudod.

febr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem volt rossz és nem baántad meg akkor nem gáz. Szerintem gyakori az hogy valakinek nem a nagy ő vel van az első csókja. Nekem is olyannal volt akivel végül nem jutottunk tovább az első randinál, de nem bánom.
febr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

A ribiség nem itt kezdődik, nyugi. Én is 17 voltam amikor először csókolóztam egy buliban egy idegen sráccal. Közben volt aki komolyan tetszett (csak az nem jött össze) és utána majdnem sírtam és kirohantam, mert "jaj mivan ha x meglát és azt gondolja mekkora r*banc vagyok". Pedig belegondolva az osztálytársaim, évfolyamtársaim közül ennyi idősen már lefeküdt egy csomó emberrel, valaki már hármasozott és társai, ez pedig csak egy csók volt. :D


Szóval nyugi, nem vagy ribi. Most 23 vagyok, most már csak jót mosolygok rajta. Jobb lett volna első baráttal valami cuki romantikus? Persze, de ez van, az élet többnyire nem úgy alakul, ahogy eltervezed.

febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
90%
Nem gáz, és nem ribis.
febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Nincs semmi gáz ebben.
febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!