Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csóknak mikor kéne lennie?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csóknak mikor kéne lennie?

Figyelt kérdés

Szerintetek nem gáz hogy 15 évesen még nem csókolóztam?:D az osztalytársaim közül már mind és szinte már 12 évesen volt baratjuk.

Kicsit cinknek érzem magam néha😄


2016. jan. 9. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Istenem,mikor fogjátok már abba hagyni ezt a gyerekes viselkedést?Nem vagy gáz attól,hogy még nem csókolóztál kész ennyi téma lezárva uncsi,hogy azt hiszitek ettől gázak vagytok.Kinézem az osztálytársaidból,hogy nem csak csókoloztak hanem nemi életet is éltek már.!
2016. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem gáz! nem lóverseny ez
2016. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Képzelem milyen volt az ő kapcsolatuk 12 évesen..


És nem, még mindig nem gáz a dolog, tényleg nem verseny ez..

2016. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem csókolóztam még soha és nem is volt barátom, de én nem érzem cikinek. Majd egyszer eljön az én időm is. :D 15/L
2016. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12 éves voltam, 2 napja jártunk.
2016. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor kell lennie mikor lesz egy normális barátod/barátnőd. Az hogy ez 13 vagy 23 évesen lesz, lényegtelen.
2016. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16.05.22-kor pontosan ezt tudja mindenki.. mint ahogy azt is hogy a kerozin nem olvasztja meg az acélt.
2016. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem abba gondolj bele, hogy 12 évesen milyen lehetett az a kapcsolat.... Jézusom, a mi korunkban 12 évesen még "homokot ettünk" na jó, nyilván ez egy hasonlat,de remélem érted. Tudom én,hogy változnak az idők és a gyerekek is hamarabb felnőnek és megvan a maga bája az első gyerek szerelemnek is. De a hangsúly a gyereken van, és azon,hogy minden korosztályban más szépségei vannak a szerelemnek. Nem akarom túlfilozofálni a dolgokat, de egyáltalán ne érezd magad cinkesnek e miatt magad. Bőven belefér, hogy 15 évesen még nem csókolóztál. Sőt, ez egészen addig "belefér" amíg te magad nem érzed úgy, hogy eljött az ideje.
2016. júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!