Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire gáz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire gáz első csóknak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és még nem volt barátom (tudom hogy fiatal vagyok de én úgy vagyok vele hogy aki nem férjet keres az szívfájdalmat,de tudom hogy az első barátom valószínűleg nem az utolsó lesz =>tehát ilyen téren kicsit jobb mentalitásúnak tartom magam a többi 17 évesnél). Az egyik buliban beszélgettem egy nagyon helyes külföldivel és egyik pillanatban csak lesmárolt. Kérethettem volna magam meg tudom hogy ribiség kicsit, de tényleg nagyon bejött a fiú meg már nagyon vagytam az első csókra

Ez szerintetek mennyire kínos?



febr. 22. 22:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%

Buliban nem illik csokolozni meg engedni ,h tapogasssnak. Egyreuen nem odavalo tevekenyseg. Meg utana mit gondolsz,hogy fognak ott kezelni teged? Nem kapod meg a tiszteletet .


Ha buliban meg idegenekkel vagy barkivel leallsz csokolozni/csokolgatni,a sajat imazsodat csokkented. Nem leszel trofea annak ,akivel tancolsz,ha igy viselkedsz.



Gondold at,hogy tepernek a legjobb/leghelyesebb/legmenobb fiuk olyan utan,akit azt latjak ,h jobbnal jobb fiuk nem kaphattak meg meg egy csokra se. Milyen ertekes egy olyan no a szemukben,akinek elvei vannak es soha nem csokolozik illetve nem enged tapogatast se buliban es haza se visz senkit onnan. Nekem ez az eleterzes minden onmegtartoztatast meger.

febr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

"de tudom hogy az első barátom valószínűleg nem az utolsó lesz =>tehát ilyen téren kicsit jobb mentalitásúnak tartom magam a többi 17 évesnél"


Nem, ez nagyon rossz mentalitás. Akkor inkább össze se gyere egy fiúval se ameddig így gondolkozol.

febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Már az ribiség hogy buliba jársz, nemhogy még csókolózni egy vadidegennel is......


le leszek pontozva, mert néhányatoknak fáj az igazság.

febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%
11: Melyik bolygóról jöttél?
febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
#13 "le leszek pontozva, mert néhányatoknak fáj az igazság" - Az igazság az, hogy közöd nem volt még lányokhoz, ezért írsz ilyeneket.
febr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15

Mondja az, aki szintén ilyen akit leírtam ;)

febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
90%

Történnek ilyen esetek, de a ribiség messze nem itt kezdődik.

Én is mindig egy disney mesés csókot képzeltem el, majd elmentem egy ,,meleg” haveromma a városba, akiről kiderült, hogy nem is annyira meleg. 14 voltam, ledugta a nyelvét a torkomon. Na ez a nem mindegy.

márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!